reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

stylowe wnętrza

reklama

amore_mio

Początkująca w BB
Ja mam akurat białe meble i białe ściany. Lubie uczucie sterylności :D Później tylko dodaje kolorowe dodatki :D Marzy mi się malowanie ścian np na zieleń taką głęboką i dużo roślin ale przy obecnym etapie życia to ciężko by było zorganizować remont z dzieckiem na rekach haha

Jamia

Zaciekawiona BB
Ale mieszkanie w którym są jasne ściany i jasne meble wcale nie musi byc sterylne. Nie lubię tego słowa bo wszystko tak naprawdę zalezy od tego jakie są w mieszkaniu dekoracje. Można tak fajnie udekorować pomieszczenia, że bedą wygladały przytulnie i ładnie :)

Sama mam na przyklad biała kuchnię. W której mam biale meble plus dodatkowo białe ściany. I pomieszczenie nie wyglada absolutnie sterylnie. Dzieki temu, ze dobrałam w nim odpowiednie dodatki :) isokolka.eu/kraj-swiat/35527-stylowe-dodatki-do-twojej-kuchni

Ostatnia edycja:

ddi

Zaciekawiona BB
Sama zastanawiałam się nad położeniem sobie wykładziny na schodach jednak zrezygnowałam z kiolku powodów

nie jest wcale tak dużo tańsza od drewna a drewno i tak trzeba pod nią położyć

bywa problematyczna do czyszczenia

jak również co jakiś czas trzeba wzywać ekipę do czyszczenia ;)

ostatnio zastanawiałam się nad jakąs nową szafą do przedpokoju bo obecna wyglada bardzo słabo.
https://meblearkadius.pl/sklep-meblowy-lubin/
Fajne meble widziałam ostatnio tutaj.

Ostatnia edycja:

werti

Zaciekawiona BB
No włąsnie sama ostatnio zastanawiałam się nad dekoracją okien. Nie chcę typowych firan i zasłon, szczególnie ze mam duże drzewa przed oknami i nie chciałabym zabierać pomieszczeniom światła. Z drugiej strony są chwile, w których potrzebuję prywatności i jednak dobrze byłoby okna zasłonić.
Na początku brałam pod uwage rolety ale spodobały mi się żaluzje. Moze ktos ma żaluzje i napisze jak mu się sprawdzają i czy są dla niego wygodne?

reklama

Klaudine

Zaciekawiona BB
Jeśli chodzi o meble kuchenne, to polecam dobre rozplanowanie, co gdzie umieścić (jeszcze na etapie planu właśnie) - ważne, żeby dobrze wykorzystać każdy centymetr przestrzeni, a w dodatku zrobić to z sensem.
W szafkach garnki przy kuchence, talerze w jednym słupku ze sztućcami, cargo i lodówka zaraz przy blacie.
Gniazdka pod sprzęty oraz tam, gdzie będzie się podłączać dodatkowe urządzenia (np. blender ręczny).
Im lepiej zaplanujemy usytuowanie każdego sprzętu, każdej łyżeczki, tym bardziej funkcjonalne będzie pomieszczenie. Nie musicie przy tym koniecznie korzystać z usług stolarza, w dużych marketach również jest możliwość zaplanowania kuchni pod wymiar. W Leroy Merlin jest możliwość umówienia sie na rozmowę z projektantem, z czego skorzystaliśmy, zamawiając meble kuchenne do naszej kuchni. Kuchnia zaplanowana co do centymetra i taniej niż w studio kuchennym. Meble mam białe, trochę obawiałam się bieli, jednak jestem zadowolona. Kuchnia duża nie jest i ta biel rozjaśnia pomieszczenie.