reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stylowe wnętrza

mi tak, fajne!
u nas zmiana decyzji - w związku z tym że na malutkie okienko (30cm szerokości) nie da rady zrobić drewnianych żaluzji (albo da na siłę ale będzie nieciekawie wyglądało), będziemy mieli plisowane rolety, dokładnie coś takiego:
plisse03.jpg

plisse14.jpg
 
reklama
Co lepsze jeśli chodzi o wystrój wnętrz nowocześnie urządzonego gniazdka...
Czy łatwiej dopasuję w prezencie nowoczesne lampy ? czy może lepiej jakiś zegar karlsson ?
Prezent kupię oczywiście z możliwością wymiany na inny lub nawet zwrotu, ale z opcji wyżej co doradzicie?
 
Lampy tworzą cały nastrój pomieszczenia, zobacz tylko jak zmienia się wnętrze kiedy wyłączysz np. lampę górną która z zasady zwykle daje najwięcej światła, i włączysz oświetlenie boczne, albo lampę podłogową. Gdybym miała wybierać to lampy, lampy , lampy:-D, ja sama mam w salonie czyli dużym pokoju 5. Górną, podłogową ale na szafce, dwa ogromne kinkiety-długie, praz za kanapą mała lampkę do czytania.I jak włączę sobie same kinkiety, albo samą tę podłogową to wszystko inaczej wygląda, cieplej, przytulniej, uwielbiam wtedy posiedzieć sobie i pomyśleć chwilkę, czasem mam na to tylko 5 minut ale to przyjemne:tak:
Moze po prostu kupon prezentowy do sklepu z lampami? Jesli sklep takie cus prowadzi, ja mam lampy z Ikei, ale nie każdy lubi Ikeę.
 
Ostatnia edycja:
Dzień i noc są bardzo fajne. Spisują się szczególnie w pomieszczeniach, które są wystawione na słońce. Dzięki temu możesz idealni dopasować ilość wpadającego światła do mieszkania. Ja mam u siebie takie fioletowe:
Mini-roleta-DzienNoc-z-zylka_1962.jpg


Uważaj jednak na ceny bo rolety te nie należą do najtańszych. Jeśli chcesz je kupić nieco taniej to polecam zajrzeć sobie do sklepu Dekoria. Jakiś czas temu zamawiałam tam rolety. Mają tam sporo wzorów a same rolety wykonane bardzo dobrze.
 
Zgadzam się, ze w wielu polskich domach jest tylko górne światło a to nie daje wielu mozliwości. Ja też mam w salonie kilka lamp - górna, podłogowa, lampka przy biurku no i mała do czytania przy kanapie. Inaczej sie rozkłada światło jak się wyłączy oświetlenie górne, to fakt :)
 
Sama wreszcie postanowiłam zamówić sobie firany do mieszkania. Do tej pory miałam same rolety i początkowo miały być jedynie rolety, jednak... wszystko wydaje się takie smutne i czegoś na tych oknach brakuje.
Zastanawiam sie nad tym kompletem: Link do: Firany firanki makarony do pokoju i salonu. Gotowe nowoczesne, tanie
firany-5a.jpg


Co sądzicie o firanach makaronach? Bo spotkałam sie z opinia ze są juz niemodne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
rolety dzień/noc są super.. ewentualnie u mnie są pół zaciemniane zasłony, żeby jednak dość widno było. co do salonu to akurat teraz mamy ściany dość ciemne, ale za to mamy białe meble :)
 
Do góry