reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja i oczekiwania na dwie upragnione kreski.

Animmka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Kwiecień 2023
Postów
354
Hej, tworzę nowy post dla nas kobiet, które starają się o upragnione dwie kreski na teście. Z mężem staramy się już od września i na ten moment jeszcze nie doczekaliśmy się pozytywnego testu. Mąż jest po badaniach nasienia, nie były tragiczne, ale też nie były dobre. Drugi miesiąc pije acertin i witaminę D dodatkowo, czy u którejś z was mąż pił i poprawiły się parametry nasienia? Ja natomiast od samego początku starania pije ovulomed, witaminę D, letrox, metformax i przez 3 cykle brałam miovelie nac. Teraz dodatkowo drugi cykl biorę Aromeka, przy pierwszym cyklu z nim miałam tylko jedną tabletkę ( brak pęcherzyka; brak owulacji) teraz brałam dwie tabletki i udało się wyhodować jeden pęcherzykw lewym jajniku, prawy mocno policystyczny, w poniedziałek byłam na USG 14 dc. I pęcherzyk miał 23 mm. Czy któraś miała już podobna sytuację i udało się zajść w ciążę? Śmiało zapraszam do rozmów zawsze człowiekowi jakoś lżej i chyba spokojniejsza głową jak się wygada 😁😁
 
reklama
Ja kupiłam zwykły NAC nie ten z miovelii, zobaczymy jak podziała, ten cykl pije fertistim, widomo dodatkowo wit d3, acadr no i letrox
 
U mnie mąż pierwszy dzień wziął fertistim bo acertin się skończył. Jutro będziemy działać, Gin powiedziała, że max dwa dni i powinien pęcherzyk pęknąć.
 
Do góry