reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja lametta

Dołączył(a)
20 Marzec 2022
Postów
4
Czesc Dziewczyny, staramy się z mężem o dziecko już 2 lata. Od zawsze mam nieregularne miesiączki. Na uregulowanie brałam luteinę i duphaston- nie uregulowały. Ostatnio się okazało że co trzeci cykl mam bezowulacyjny i oczywiście za niski progesteron w 2 fazie cyklu. Dostałam najpierw progesteron bensis 3x1 po 100 mg przez 5 dni na wywołanie a pozniej lamettę 1x1w 5-9 dc. Niestety nie udało się wykonać monitoringu cyklu. Źle zrozumiałam się chyba z lekarzem i wzięłam znowu progesteron bensis od 17dc w dawce 200mg. Dzisiaj mam 19 dc i zaczęłam się teraz zastanawiac czy wgl dobrze zrobiłam, bo przecież lametta powinna wywołac owulację i wtedy ten progesteron byłby niepotrzebny. Ale takie myśli przyszły jak już go wzięłam i chyba nie wolno teraz przerwać? Nie wiem co zrobić. Mój lekarz nie odbiera. Zastanawiam się czy takie połączenie leków może nieść jakieś negatywne konsekwencje dla moich kolejnych starań. Bardzo proszę o jakąś rade, bo chyba zwariuję.
 
reklama
Do góry