reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja Lametta

wik.wik

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2023
Postów
50
Cześć Dziewczyny. Doradźcie proszę.
Właśnie mam drugi cykl stymulowania Lametta + Miovelia Nac.
W pierwszym cyklu wytworzył się jeden pęcherzyk który po zastrzyku peknal, jednak ciąża się nie pojawiła.
Teraz kolejny cykl tak samo tabletki, dzisiaj 12dc, monitoring a tu nie ma żadnego pęcherzyka dominującego. Lekarka zwiększyła mi dawki na kolejny miesiąc. A za tydzień mam zbadać progesteron i się okaże czy wywoła miesiączkę czy sama przyjdzie. Wcześniej miałam bardzo nie regularne. Czy jest w ogóle jakaś szansa na owulacje w tym miesiącu ?
Czy pojawi się pęcherzyk ? Iść jeszcze raz na monitoring, czy już nie ma sensu i czekać i zrobić jak doktor kazała.
Pomóżcie.
 
reklama
Zazwyczaj w 12 dc powinno być już widać pęcherzyk dominujący. Ale wszystko jest jeszcze możliwe, zwłaszcza przy nieregularnych cyklach
 
Do góry