reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja owulacji- jak to u Cb wyglądało?

Katarzyna99

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2020
Postów
46
Witam,
Jak to jest? Czy po lekach stymulujących owulację okres powinien przyjść regularnie?
Od 2 do 6 DC brałam aromek, 12 DC był monitoring i był pęcherzyk 22mm więc dostałam zastrzyk z otrivelle na pęknięcie. I zaczęły się starania. 23dc potwierdzona owulacja monitoringiem. Dziś temperatura 37.2
W tamtym cyklu po 28 dniach punktualnie przyszła miesiączka w tym cyklu nie ma nic. Jakie są wasze doświadczenia przy stymulacji?
Boje się testować żeby się nie rozczarować😒.
 
reklama
Hej, nie ma niestety reguły . Brałaś luteinę /dup? Jakie masz cykle? czy każdy jest stymulowany ? Przy cyklu stymulowanym jest bardzo różnie i cykle mogą być różne.
Trzymam kciuki za pozytywny test :)
 
Witam,
Jak to jest? Czy po lekach stymulujących owulację okres powinien przyjść regularnie?
Od 2 do 6 DC brałam aromek, 12 DC był monitoring i był pęcherzyk 22mm więc dostałam zastrzyk z otrivelle na pęknięcie. I zaczęły się starania. 23dc potwierdzona owulacja monitoringiem. Dziś temperatura 37.2
W tamtym cyklu po 28 dniach punktualnie przyszła miesiączka w tym cyklu nie ma nic. Jakie są wasze doświadczenia przy stymulacji?
Boje się testować żeby się nie rozczarować😒.
Witam, u mnie po odlozeniu lekow na stymulacje miesiaczki sie spoznialy, przez 2 miesiace a potem wracalo do normy. A moge zapytac jak efekty po staraniach z stymulowaniem?
 
Do góry