reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja owulacji

Ja nie przerywalam stymulacji jak pęcherzyki nie rosły tylko dowalili mi więcej leków.
Ale jak dla mnie też dziwne, że zaczynaja stymulację w 6 dc.
Sluchałabym jednak lekarza, bo on wie lepiej i więcej niż my na forum. Ale zapytałabym na następnej wizycie dlaczego tak.
 
reklama
Ja nie przerywalam stymulacji jak pęcherzyki nie rosły tylko dowalili mi więcej leków.
Ale jak dla mnie też dziwne, że zaczynaja stymulację w 6 dc.
Sluchałabym jednak lekarza, bo on wie lepiej i więcej niż my na forum. Ale zapytałabym na następnej wizycie dlaczego tak.
I jak dostała Pani więcej leków zaczęły rosnąć? Będzie coś z tego? 😣
 
U mnie były 3 duże, dostałam double Trigger i po punkcji okazało się, że jednak urosło 8 i były dojrzałe.
Ja w piątek miałam tak jak na zdjęciu. Lekarka powiedziała mi też, że rośnie jeszcze kilka małych, ale one na pewno nie zdążą dojrzeć 🤔
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--574185935.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--574185935.jpeg
    78,3 KB · Wyświetleń: 89
reklama
@Magdusia88 tutaj raczej nie ma mowy o ivf. Więc jak dla mnie przy takiej liczbie pęcherzyków powinno się przerwać stymulację bo to jest potencjalnie piątka dzieci.
 
Do góry