reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja - Późna Owulacja - Staranie się o dziecko

reklama
Ja przy ciąży miałam betę 88 a progesteron 50 i też się nie utrzymała
Czyli chyba nie kwestia proga skoro Ty miałaś ponad 2x wyższy i też się nie utrzymała..
A miałaś jakieś zlecone badania po tym? Lekarze przy pierwszej ciąży biochemicznej nawet pewnie nie szukają jakoś szczególnie jej przyczyny...
 
reklama
Czyli chyba nie kwestia proga skoro Ty miałaś ponad 2x wyższy i też się nie utrzymała..
A miałaś jakieś zlecone badania po tym? Lekarze przy pierwszej ciąży biochemicznej nawet pewnie nie szukają jakoś szczególnie jej przyczyny...


Nie miałam żadnych badań . Ciąża była w marcu tego roku i od tamtej pory się nie udało . Teraz dostałam skierowanie na biopsję macicy czy tam się coś nie dzieje
 
Do góry