reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja z ovitrelle

reklama
Myślicie że jeśli mam prace fizyczną i jestem 8 godzin na nogach i zdarza się że muszę podnieść coś ciężkiego chociaż staram się unikać to może mieć to jakiś wpływ na problemy z zajściem w ciąże? 🧐
 
Myślicie że jeśli mam prace fizyczną i jestem 8 godzin na nogach i zdarza się że muszę podnieść coś ciężkiego chociaż staram się unikać to może mieć to jakiś wpływ na problemy z zajściem w ciąże? 🧐
Hej Paula, ja tez mieszkam w Angli a dokładnie w Londynie i zaczęłam przygodę z letrozole i ovitrelle, poprzedni cykl nie udany mimo że pęcherzyk był i pękł, teraz kolejny cykl i zobaczymy...
 
Hej Ola 😉 fajnie znalezc kogos z okolic. Ja mieszkam w northampton ale to nie daleko. A gdzie sie leczysz? U jakiegos polskiego lekarza? Za mna juz kilka miesiecy z ovitrelle ale nigdy moja lekarka nie sprawdzala czy pecherzyk peka
 
Hej Ola 😉 fajnie znalezc kogos z okolic. Ja mieszkam w northampton ale to nie daleko. A gdzie sie leczysz? U jakiegos polskiego lekarza? Za mna juz kilka miesiecy z ovitrelle ale nigdy moja lekarka nie sprawdzala czy pecherzyk peka
Tak u polskiego lekarza ale ceny są przerażające 🥺 staramy się 3 lata w tamtym roku brałam tylko clo przez 3 miesiące i nic, w tym roku zmieniłam lekarza i biorę letrozole ale w pierwszym cyklu w ogóle nie rosły pęcherzyki, w drugim urósł 1 na 20mm i dostałam ovitrelle a później potwierdzone na usg że pękł ale nic się nie wydarzyło, teraz zaczynam kolejny cykl znowu letrozol i jak będzie pęcherzyk to ovitrelle
 
Spokojnie bo widze ze u ciebie to dopiero poczatki 😉 trzymam kciuki ze sie uda w nastepnym cyklu ❤️
ja przez pierwsze 2 miesiace bralam tylko letrozole i byly pecherzyki ale nic sie nie dzialo. Potem zaczelam brac ovitrelle i w sumie wzielam juz 5 lub 6 zastrzykow i nic. Lekarz mowila ze moze za mala dawka dla mnie i moze potrzebuje 2 ovitrelle na raz. Martwi mnie to ze nigdy nie powiedziala mi zebym przyjechala sprawdzic bo zastrzyku czy pecherzyk pęka. Ja dowiedzialam sie dopiero tutaj na forum bardzo niedawno ze to widac na usg 😳
I zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza bo wg mnie to podstawowa rzecz 😒 troche jestem nia zawiedziona
 
Ja dostałam zastrzyk przy pęcherzyku 30 mm i zaszłam w ciążę, w czerwcu miałam tez tez 30 mm ale endometrium miało 6mm i lekarz powiedział że spróbujemy ale raczej może się nie udać bo za cienkie a teraz w sierpniu było 9mm i że idealnie i tak jak mówił tak było i się udało, testy pozytywne i beta tez pokazala ciążę
 
Ja dostałam zastrzyk przy pęcherzyku 30 mm i zaszłam w ciążę, w czerwcu miałam tez tez 30 mm ale endometrium miało 6mm i lekarz powiedział że spróbujemy ale raczej może się nie udać bo za cienkie a teraz w sierpniu było 9mm i że idealnie i tak jak mówił tak było i się udało, testy pozytywne i beta tez pokazala ciążę
Pecherzyk 30 mm to bardzo duzy 😳 czy to nie za pozno? Podobno za duzy to tak jakby przedojrzaly.
Endometrium u mnie zawsZe ok, pecherzyki sa zawsze, co miesiac, minimum 1 czasem 2 dostaje ovitrelle a ciazy brak 😢
 
reklama
Pecherzyk 30 mm to bardzo duzy 😳 czy to nie za pozno? Podobno za duzy to tak jakby przedojrzaly.
Endometrium u mnie zawsZe ok, pecherzyki sa zawsze, co miesiac, minimum 1 czasem 2 dostaje ovitrelle a ciazy brak 😢
Nie wiem, zobaczymy:) w pierwszej ciąży ten lekarz mi pomógł wiec ufam mu ze wie co robi
 
Do góry