reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja z ovitrelle

reklama
Witam Was dziewczyny. W sobotę mam zrobić sobie zastrzyk owitrelle i po 14 dniach testować. Jeśli załóżmy test wyjdzie negatywny to cały proces monitoringu cyklu i stymulacji zaczyna się od nowa ? Proszę Was o opinie, bo już powoli zaczynam tracić cierpliwość
:(
Od 3 lat się staramy o dzidziusia a od ostatnich dwóch miesięcy jestem regularnie co tydzień na badaniach USG i oddawaniu krwi. Czy Ktos już ma za sobą zastrzyk i negatywny test ? Jak to wyglada dalej ?
💕
 
Kochana całkowicie Cię rozumiem, ale damy radę. Ja tez kolejny cykl zaczynam od Ovaleap w zastrzykach. Kolejne 10 dni muszę robić zastrzyki i czekam na kolejne wskazówki ginekologa. Pamiętaj, ze nie jesteś sama 💕
 
Hej, stosowana 3 krotnie ovitrelle przy różnych pęcherzykach niestety bez efektu. Po zmianie na podwójna dawkę pregnylu od razu udało się i zaszłam w ciąże aktualnie 26 tydzień :)
 
Domma serdeczne gratulacje 😘 Cieszymy się razem z Tobą 🥰 Trzymaj za nas kciuki, bo może w tym cyklu się uda. Fakt mówię tak co miesiąc , ale tylko nadzieja mi pozostała 😊 Lepsze to niż nic
 
Domma serdeczne gratulacje 😘 Cieszymy się razem z Tobą 🥰 Trzymaj za nas kciuki, bo może w tym cyklu się uda. Fakt mówię tak co miesiąc , ale tylko nadzieja mi pozostała 😊 Lepsze to niż nic

Zawsze trzeba mieć nadzieje :)
Oczywiście 3 mam mocno kciuki bo wiem co to znaczy nam się udało po 2 latach walki... godzenia od gin do gin aż wreszcie decyzja o klinice niepłodności i to byl strzał w dziesiątkę.
Zawsze można tez zapytać lekarza o zmianę zastrzyku na pregnyl 😆
 
reklama
Zawsze trzeba mieć nadzieje :)
Oczywiście 3 mam mocno kciuki bo wiem co to znaczy nam się udało po 2 latach walki... godzenia od gin do gin aż wreszcie decyzja o klinice niepłodności i to byl strzał w dziesiątkę.
Zawsze można tez zapytać lekarza o zmianę zastrzyku na pregnyl 😆
Czuje, ze jesteśmy również w dobrych rękach. Tez w klinice niepłodności. Staraliśmy się 3 lata i tak tez padła decyzja o klinice. Obecnie to mój trzeci cykl stymulacji. Narazie Ovaleap a przy dobrej wielkości pęcherzyka wezmę jednorazowo ovitrelle. My jesteśmy w Niemczech i nie wiem czy pregnyl tez tutaj mają. Nigdy nie pytałam 😁 Myśle , ze wiedzą co robią 😊 Trzymajcie się cieplutko i życzę wszystkiego dobrego w tym pięknym czasie oczekiwania 😘
 
Do góry