reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sucha plama koło ust u niemowlaka.

Dołączył(a)
1 Październik 2020
Postów
10
Witam, synkowi zrobiła się taka sucha plamka kolo ust, czy ktoś wie co to może być?
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMAG1206_resize_10.jpg
    IMAG1206_resize_10.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 219
reklama
Mi to wygląda na osutke... Często się robią wokół ust od nadmiernego slinienia się i w okresie ząbkowania
 
Synek ślini się od kilku dni dużo, ale zęby chyba za wcześnie.. dzisiaj skończył 2 miesiące
O! Nie sugeruj sie tym - dziasla pewnie juz swedza. Moja slinila sie od jakiegos 3 miesiaca a pierwsze zeby byly w 7 miesiacu 😋.
Smaruj buzie zeby slina skory nie uszkadzala i pomysl o sliniaczkach. Ja za poxno zaczelam dzialac i w pewnym momencie mala miala caly podbrodek i szyjke czerwone :/ Dlugo dochodzilo do normy a zniklo jak zaczela siadac.

Smaruj kremem dla ochrony, a jak nie bedzie wystarczac zwykly to kup taki specjalny - peri-oral.


Screenshot_2021-01-09-00-35-33-1.png
szukaj na Alle... Bo w aptece ceny zabojcze.
 
Ok 2-3msc zaczynają pracować ślinianki więc stąd ta duża ilości śliny, dużo smaruj buzie :)
 
Do góry