reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sucha skóra dłoni

Proponuję kremy ekologiczne, bez sztucznych dodatków i substancji zapachowych. Są dosyć drogie ale myślę, że warto.
 
reklama
W moim przypadku sprawdza się ten czerwony krem Garniera, ale podobno dobrze działa też NEutrogena. Fakt, mają drogie kosmetyki, ale kiedyś korzystałam na przyklad z pomadki do ust i była rewelacyjna.
 
Moja skora dloni nie jest zbyt wymagajaca, ale obczaj moze cos w Ziko- zawsze sugeruje sie poradami pań tam pracujacych i moze dlatego nie mam zadnych problemow z sucha skora :)
 
Przy bardzo suchej skórze to można spróbować kremów na AZS (sama od czasu do czasu się atoperalem smaruję, szczególnie w zimie)
 

Załączniki

  • 1458053849376.jpg
    1458053849376.jpg
    4,9 KB · Wyświetleń: 82
  • 1458053859137.jpg
    1458053859137.jpg
    54,5 KB · Wyświetleń: 84
Ja mimo tego, że sprzątałam w rękawiczkach dostałam na dłoniach uczulenia (i to dość silnego). Stosowałam już wiele kremów, ale mało który był skuteczny. Nie wiem czy to wina chemii czy rękawiczek czy może mydła (bo też zauważyłam, że może wysuszać ręce)... Teraz staram się wybierać kremy z jak najmniejszą ilością składników. Nie jest to łatwe, ale przynosi ulgę i dodatkowo nie podrażnia, tak jak niektóre substancje zapachwowe albo sztuczne dodatki.
 
reklama
Do góry