)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sucha skóra dłoni

ariaaria

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Proponuję kremy ekologiczne, bez sztucznych dodatków i substancji zapachowych. Są dosyć drogie ale myślę, że warto.

reklama

emilkka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
W moim przypadku sprawdza się ten czerwony krem Garniera, ale podobno dobrze działa też NEutrogena. Fakt, mają drogie kosmetyki, ale kiedyś korzystałam na przyklad z pomadki do ust i była rewelacyjna.

mala_ania

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moja skora dloni nie jest zbyt wymagajaca, ale obczaj moze cos w Ziko- zawsze sugeruje sie poradami pań tam pracujacych i moze dlatego nie mam zadnych problemow z sucha skora :)

basia_paw

Rozwiązania
0
Przy bardzo suchej skórze to można spróbować kremów na AZS (sama od czasu do czasu się atoperalem smaruję, szczególnie w zimie)

agulqa_b

Miasto
Inowrocław
Rozwiązania
0

Załączniki

Rozwiązania
0
Ja mimo tego, że sprzątałam w rękawiczkach dostałam na dłoniach uczulenia (i to dość silnego). Stosowałam już wiele kremów, ale mało który był skuteczny. Nie wiem czy to wina chemii czy rękawiczek czy może mydła (bo też zauważyłam, że może wysuszać ręce)... Teraz staram się wybierać kremy z jak najmniejszą ilością składników. Nie jest to łatwe, ale przynosi ulgę i dodatkowo nie podrażnia, tak jak niektóre substancje zapachwowe albo sztuczne dodatki.

reklama

agulqa_b

Miasto
Inowrocław
Rozwiązania
0
Pajerka ja z czystym sercem moge polecic krem z atw. Jak chcesz cos wiecej wiedziec napisz na priv ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Pielęgnacja 6
N Zdrowa mama 55
KasiaSun Zdrowe dziecko 14
K Ładna mama 147

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry