reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

sucha skóra dłoni

Melaniaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mi pomaga krem Neutrogeny, szczególnie w zimie mam strasznie popękane i przesuszone dłonie, a ten kremik potrafi pomóc. Są też takie intensywnie regenerujące dla trudnych przypadków :)

reklama
Rozwiązania
0
Tak, to też jedna z moich uciążliwych przypadłości, szczególnie jak jest zimno na dworze.
Na razie używam kremu z Rossmanna, z tej samej serii co szampon do włosów, ale nie widzę dużej poprawy, chyba marakuja nie jest na mój typ skóry.
Najlepszy, jaki używałam i chyba do niego wrócę, to Ziai z kozim mlekiem, ma konsystencję gliceryny, ale dzięki temu szybko się wchłania, na czym mi zależy.

Poza tym na dłoniach wyskakują mi plamy związane z moją chorobą skóry, wiem, że dzialał na nie krem dla ludzi z egzemą, którego nie dostanie się w PL normalnie :(

MISSbutterfly

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Do suchych i popękanych dłoni polecam Cetaphil i Dermaveel (Cetaphil smaruj grubą warstwą na noc i załóż rękawiczki, Dermaveel wedle potrzeb w ciągu dnia). Po kilku dniach na 100% zauważysz różnicę w wyglądzie skóry dłoni.

kaszak76

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja nie mam problemu ze skórą dłoni, najgorszy jest jeden palec on aż mi krwawi z opuszka;/ co robić? maści z witaminą A nie działają....

Rozwiązania
0
Ja przerobiłam setki kremów do rąk, apteczne, drogeryjne i nic mi nie pomaga. Jak tylko zaczyna się robić zimno moje dłonie wyglądają jakbym ja jakąś tarką potraktowała. Czy macie jakieś sprawdzone metody na ich odratowanie. Jakieś okłady, co zrobić z popękanymi opuszkami?

Melaniaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mi w zimie pomaga krem Neutrogena, albo z Bielendy, z serii Comfort, krem opatrunek dla zniszczonych dłoni. Dobrze nawilżają, a mam naprawdę przesuszone dłonie, do tego efekt się długo utrzymuje, nawet mimo umycia rąk

Rozwiązania
0
Też mam ten problem ale od tego roku dopiero! Nigdy nie miałam suchych dłoni, teraz jakoś zaczęłam mieć suche, ale nie tylko, że suche - skóra na dłoniach zaczęła mi pękać! Takie małe szczelinki mi się zrobiły od tego wysuszenia :( piecze to i jest denerwujące, na razie mi pomaga krem Neutrogena, dlatego go polecam.

Rozwiązania
0
Dobrze suche ręce nawilżać na noc cleadermą. Dobrze łagodzi pęknięcia i...obolałe miejsca.

Merredith

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Odkąd zrobiło się zimno, cały czas mam wrażenie, ze moje ręce są jak papier. Aktualnie stosuję krem do rąk z Ziai, jego zaletą jest to, że bardzo szybko się wchłania i pozostawia tłustej warstwy na skórze, ale powoli dochodzę do wniosku, że jest idealny na cieplejsze pory roku, a na zimę muszę poszukać czegoś innego.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Pielęgnacja 6
N Zdrowa mama 55
KasiaSun Zdrowe dziecko 14
K Ładna mama 151

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry