reklama

sucha skóra dłoni

Rozwiązania
0
Kremów zużywam bardzo dużo ale też robię sobie co średno 2 tygodnie maseczkę złuszczającą na dlonie z byOlie, skóra o niej jest bardzo mila w dotyku, delikatniejsza, od razu jest efekt

reklama

karolinne

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Polecam przede wszystkim wyeliminować czynniki, które mogą znacznie wysuszać skórę dłoni. Na przykład detergenty. Na początku bardzo trudno jest przyzwyczaić się do sprzątania i mycia naczyń w rękawiczkach, aczkolwiek potem jest już łatwiej.I zobaczycie,ze skóra Waszych dłoni na pewno Wam za to podziękuje.
Poza tym warto jest kupic sobie jakieś dobre kosmetyki natłuszczające do dłoni, szczególnie jesienią i zimą kiedy temperatura ma na nie spory wpływ.
czytelnia.cefarm24.pl/uroda/jak-zadbac-o-zdrowe-dlonie-zima
ZIma obowiązkowo trzeba nosic rękawiczki.

Ostatnia edycja:

agatyna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Też bardzo polubiłam te rękawiczki z byolie. Bałam się, ze skoro mają działanie złuszczające, to lakier z paznokci też mi zejdzie, ale nic się na szczęście nie dzieje ;)

Lena142

Rozwiązania
0
maść z witaminą A (najlepiej retimax 1500) jest niezastąpiona na mrozy :) na co dzień zwykły krem nawilżający, a do sprzątania kremuje dośc solidnie dłonie, zakładam rękawiczki i nie dość że nie szkodze dłoniom podczas sprzątania to jeszcze po wszystkim są mega nawilżone :)

Rozwiązania
0
Botame z dozu ma fajne kremy do rąk, np. z masłem shea i innymi naturalnymi składnikami. Bardzo je lubię.

Ananwisn

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja równiez lubię masło shea w kremach. Dobry wpływ ze składników miewa również mocznik, byle by byl na jednym z gornych miejsc bo jeśli jest pod koniec składu ( na przykład za substancjami perfumujacymi) to raczej nie ma co liczyć, ze będzie jakiekolwiek dzialanie na naszą skórę. Warto jest nauczyć się czytać składy. Na początku może się to wydawać trudne, jednak potem jak się już wprawimy to będzie to mega proste.
Z zabiegów polecam mezoterapię igłową. Zabieg nie jest polecany jedynie na skórę dłoni, ale również i na skórę twarzy. Odżywia, rewitalizuje oraz sprawia, ze składniki wnikają głębiej.
Link do: Mezoterapia igłowa - J&J Art Derma Clinic Rzeszów

Ostatnia edycja:

ZwariowanaSol

Miasto
Northamptonshire
Rozwiązania
0
To i ja się dołączę z poleceniem - maść cholesterolowa - do kupienia tylko w aptece. Nie jest tania.. ale skóra po kilku dniach stosowania jest .. jak u niemowlaka :) Zaczęłam stosować jak jeszcze studiowałam farmację - nasza nauczycielka stwierdziła że raz na pół roku każda studentka może sobie zrobić jedno pudełeczko tego cuda - od tamtej pory nie znalazłam nic co by się nawet mogło pokłonić maści cholesterolowej :)

reklama

sejdinia

Początkująca w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
weź kup sobie witaminę a w maści i tak gruuubo nałóż tego, później nałóż rękawiczki (takie zwykłe wełniane rękawiczki na zimę) i zostaw na noc.. u mnie po zimie tylko to pomaga.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019