reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

sucha skóra dłoni

Rozwiązania
0
Kremów zużywam bardzo dużo ale też robię sobie co średno 2 tygodnie maseczkę złuszczającą na dlonie z byOlie, skóra o niej jest bardzo mila w dotyku, delikatniejsza, od razu jest efekt

reklama

karolinne

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Polecam przede wszystkim wyeliminować czynniki, które mogą znacznie wysuszać skórę dłoni. Na przykład detergenty. Na początku bardzo trudno jest przyzwyczaić się do sprzątania i mycia naczyń w rękawiczkach, aczkolwiek potem jest już łatwiej.I zobaczycie,ze skóra Waszych dłoni na pewno Wam za to podziękuje.
Poza tym warto jest kupic sobie jakieś dobre kosmetyki natłuszczające do dłoni, szczególnie jesienią i zimą kiedy temperatura ma na nie spory wpływ.
czytelnia.cefarm24.pl/uroda/jak-zadbac-o-zdrowe-dlonie-zima
ZIma obowiązkowo trzeba nosic rękawiczki.

Ostatnia edycja:

agatyna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Też bardzo polubiłam te rękawiczki z byolie. Bałam się, ze skoro mają działanie złuszczające, to lakier z paznokci też mi zejdzie, ale nic się na szczęście nie dzieje ;)

Lena142

Rozwiązania
0
maść z witaminą A (najlepiej retimax 1500) jest niezastąpiona na mrozy :) na co dzień zwykły krem nawilżający, a do sprzątania kremuje dośc solidnie dłonie, zakładam rękawiczki i nie dość że nie szkodze dłoniom podczas sprzątania to jeszcze po wszystkim są mega nawilżone :)

Rozwiązania
0
Botame z dozu ma fajne kremy do rąk, np. z masłem shea i innymi naturalnymi składnikami. Bardzo je lubię.

ZwariowanaSol

Miasto
Northamptonshire
Rozwiązania
0
To i ja się dołączę z poleceniem - maść cholesterolowa - do kupienia tylko w aptece. Nie jest tania.. ale skóra po kilku dniach stosowania jest .. jak u niemowlaka :) Zaczęłam stosować jak jeszcze studiowałam farmację - nasza nauczycielka stwierdziła że raz na pół roku każda studentka może sobie zrobić jedno pudełeczko tego cuda - od tamtej pory nie znalazłam nic co by się nawet mogło pokłonić maści cholesterolowej :)

sejdinia

Początkująca w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
weź kup sobie witaminę a w maści i tak gruuubo nałóż tego, później nałóż rękawiczki (takie zwykłe wełniane rękawiczki na zimę) i zostaw na noc.. u mnie po zimie tylko to pomaga.

klisha

Początkująca w BB
Miasto
\\\\\\\\\\\\\\\\\ostróda
Rozwiązania
0
na noc nakładaj na umyte ręcę duuuużej ilości maści z wit a albo tranowej i wtedy nakładasz rękawiczki bawełniane na noc.

reklama
Rozwiązania
0
Ja często na suche dłonie robię sobie domowe peelingi :) Korzystam z dwóch przepisów, które są banalnie proste. Pierwszy z nich to oliwa z cukrem - oliwa bardzo dobrze działa na naszą skórę, a cukier doskonale zdrapuje martwy naskórek. Jeśli chodzi o drugi to jest to jogurt naturalny z kawą i tutaj aby było oszczędniej wykorzystuję fusy z wypitej już kawy :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Pielęgnacja 6
N Zdrowa mama 55
KasiaSun Zdrowe dziecko 14
K Ładna mama 151

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry