reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sucha skóra dłoni

Mi pomaga krem Neutrogeny, szczególnie w zimie mam strasznie popękane i przesuszone dłonie, a ten kremik potrafi pomóc. Są też takie intensywnie regenerujące dla trudnych przypadków :)
 
reklama
Tak, to też jedna z moich uciążliwych przypadłości, szczególnie jak jest zimno na dworze.
Na razie używam kremu z Rossmanna, z tej samej serii co szampon do włosów, ale nie widzę dużej poprawy, chyba marakuja nie jest na mój typ skóry.
Najlepszy, jaki używałam i chyba do niego wrócę, to Ziai z kozim mlekiem, ma konsystencję gliceryny, ale dzięki temu szybko się wchłania, na czym mi zależy.

Poza tym na dłoniach wyskakują mi plamy związane z moją chorobą skóry, wiem, że dzialał na nie krem dla ludzi z egzemą, którego nie dostanie się w PL normalnie :(
 
Ja nie mam problemu ze skórą dłoni, najgorszy jest jeden palec on aż mi krwawi z opuszka;/ co robić? maści z witaminą A nie działają....
 
Ja przerobiłam setki kremów do rąk, apteczne, drogeryjne i nic mi nie pomaga. Jak tylko zaczyna się robić zimno moje dłonie wyglądają jakbym ja jakąś tarką potraktowała. Czy macie jakieś sprawdzone metody na ich odratowanie. Jakieś okłady, co zrobić z popękanymi opuszkami?
 
Mi w zimie pomaga krem Neutrogena, albo z Bielendy, z serii Comfort, krem opatrunek dla zniszczonych dłoni. Dobrze nawilżają, a mam naprawdę przesuszone dłonie, do tego efekt się długo utrzymuje, nawet mimo umycia rąk
 
Też mam ten problem ale od tego roku dopiero! Nigdy nie miałam suchych dłoni, teraz jakoś zaczęłam mieć suche, ale nie tylko, że suche - skóra na dłoniach zaczęła mi pękać! Takie małe szczelinki mi się zrobiły od tego wysuszenia :( piecze to i jest denerwujące, na razie mi pomaga krem Neutrogena, dlatego go polecam.
 
Odkąd zrobiło się zimno, cały czas mam wrażenie, ze moje ręce są jak papier. Aktualnie stosuję krem do rąk z Ziai, jego zaletą jest to, że bardzo szybko się wchłania i pozostawia tłustej warstwy na skórze, ale powoli dochodzę do wniosku, że jest idealny na cieplejsze pory roku, a na zimę muszę poszukać czegoś innego.
 
reklama
Kremów zużywam bardzo dużo ale też robię sobie co średno 2 tygodnie maseczkę złuszczającą na dlonie z byOlie, skóra o niej jest bardzo mila w dotyku, delikatniejsza, od razu jest efekt
 
Do góry