reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Sucha skóra u niemowlęcia

KasiaSun

zaczarowana
Miasto
Mikołów
Rozwiązania
0
Przy ostatniej wizycie lekarz wspomniał coś wosku dla niemowląt, który natłuszcza skórę, ale nie pamiętam nazwy. Czy może ktoś wie o jaki wosk chodzi? Kremy i oliwka nie zdają egzaminu, a dzidek ma nieco chropowatą skórę.

reklama

Zuz-Inka

MAMA NA PEŁNY ETAT
Miasto
małopolska
Rozwiązania
0
A ile dziecko ma miesięcy?

Ja stosowałam parafinę...wlewałam do kąpieli. Do teraz tak robię bo średni syn ma AZS

anetah

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Polecam gorąco krem do smarowania oraz emulsję do kąpieli OILATUM. Super preparaty

Ola K.

Majowe mamy'08
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
Ja kąpię synka w Oilatum i czasem smaruję go balsamem Emolium.

KasiaSun

zaczarowana
Miasto
Mikołów
Rozwiązania
0
O super, chyba o Oilatum chodziło. Synek ma 3,5 miesiąca, więc chyba można stosować?

atfk

MAMA DO KWADRATU
Miasto
zach-pom
Rozwiązania
0
mój synek od urodzenia ma problemy ze skórą-najpierw była skaza, teraz okazało się ,ze to AZS ;-)!!jak był malutki stosowałam niestety sterydy i do tego maść o nazwie DERMOBAZA taki mocno natłuszczający,który pomagał i jest bez recepty w aptece!
teraz do natłuszczania stosuję kosmetyki EMOLIUM są super!!!jest cała seria zarówno do kąpieli jak i po!!polecam bo naprawdę skuteczne!!

Felidae

Mama_Misia
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
popieram Emolium, My używamy olejku do kąpiel, i emulsji po, znikają wszelkie problemy, a skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. przez pierwsze 3 miesiące synka kąpałam w OILATUM. świetnie też nawilża olejek ( najzwyklejszy dla dzieci) stosowany jeszcze w wannie tuż przed wyjsciemz wody :-)

AdiLea

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Córcia miała bardzo suchą skóre więc w kąpałam ją Oilatum i dodatkowo co jakiś czas smarowałam oliwką.Teraz juz wszystko jest ok.:tak:

busayna

Zaciekawiona BB
Miasto
dolnośląskie
Rozwiązania
0
Olejek do Oilatum jest bardzo fajny, albo po prostu mozna wlac do kapieli kilka kropli oliwki. uwaga tylko, bo niektore powoduja fatalne uczulenia :szok:. A do natluszczania ciala bardzo lubie lipobase i wszelkie pokrewne z koncowkami -baza.

reklama

seeya

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
zgadzam się. U mnie rewelacyjnie sprawdza się Oilatum + Clobaza :tak:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Tymuniek Pielęgnacja 14
K Pielęgnacja 6
N Zdrowa mama 55
A Zdrowa mama 93
K Ładna mama 153