reklama

Sucha skóra u niemowlęcia

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez KasiaSun, 12 Luty 2009.

1. KasiaSun

KasiaSun zaczarowana

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Przy ostatniej wizycie lekarz wspomniał coś wosku dla niemowląt, który natłuszcza skórę, ale nie pamiętam nazwy. Czy może ktoś wie o jaki wosk chodzi? Kremy i oliwka nie zdają egzaminu, a dzidek ma nieco chropowatą skórę.

2. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ile dziecko ma miesięcy?

Ja stosowałam parafinę...wlewałam do kąpieli. Do teraz tak robię bo średni syn ma AZS

3. reklama
  4. anetah

anetah Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecam gorąco krem do smarowania oraz emulsję do kąpieli OILATUM. Super preparaty

5. Ola K.

Ola K. Majowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja kąpię synka w Oilatum i czasem smaruję go balsamem Emolium.

6. KasiaSun

KasiaSun zaczarowana

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O super, chyba o Oilatum chodziło. Synek ma 3,5 miesiąca, więc chyba można stosować?

7. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój synek od urodzenia ma problemy ze skórą-najpierw była skaza, teraz okazało się ,ze to AZS ;-)!!jak był malutki stosowałam niestety sterydy i do tego maść o nazwie DERMOBAZA taki mocno natłuszczający,który pomagał i jest bez recepty w aptece!
    teraz do natłuszczania stosuję kosmetyki EMOLIUM są super!!!jest cała seria zarówno do kąpieli jak i po!!polecam bo naprawdę skuteczne!!

8. Felidae

Felidae Mama_Misia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    popieram Emolium, My używamy olejku do kąpiel, i emulsji po, znikają wszelkie problemy, a skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. przez pierwsze 3 miesiące synka kąpałam w OILATUM. świetnie też nawilża olejek ( najzwyklejszy dla dzieci) stosowany jeszcze w wannie tuż przed wyjsciemz wody :-)

9. AdiLea

AdiLea Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Córcia miała bardzo suchą skóre więc w kąpałam ją Oilatum i dodatkowo co jakiś czas smarowałam oliwką.Teraz juz wszystko jest ok.:tak:

10. reklama
  11. busayna

busayna Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Olejek do Oilatum jest bardzo fajny, albo po prostu mozna wlac do kapieli kilka kropli oliwki. uwaga tylko, bo niektore powoduja fatalne uczulenia :szok:. A do natluszczania ciala bardzo lubie lipobase i wszelkie pokrewne z koncowkami -baza.

12. seeya

seeya Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zgadzam się. U mnie rewelacyjnie sprawdza się Oilatum + Clobaza :tak:

Poleć forum