reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sucha skóra :-((

Podbiję raz jeszcze i dopowiem, że jestem coraz bardziej zadowolona z mojego OmegaRegen… naprawdę teraz to już jestem pewna, że działa, mimo nawrotu zimy (przy takich sytuacjach w przeszłości wysuszenie skóry wracało jak bumerang…) nic się nie dzieje, skóra się zregenerowała na dobre.
 
reklama
Ja do ust tylko wazelinę kosmetyczną, żadne pomadki nie pomagały, wazelina nie ma sobie równych ;)

Do ciała mleczko pod prysznic Luksja Care Pro, ma składniki balsamu (m.in. gliceryne) i takie nawilżanie mi wystarczy, już nic innego nie potrzebuje. Oczywiście do tego zdrowa dieta i odpowiednia ilość wody w ciągu dnia, to podstawa.
 
Usta nawilża i odżywia miód :-):tak:.
Wszystko, co poleciłyście, jest fajne.
Mój lekarz jeszcze polecił Cerkoderm- krem z mocznikiem- skóra mięciutka i nawilżona, nawet ta na łokciach i kolanach:-). W aptekach, cena jakieś 15 zł za sporą tubkę :cool2:.
 
Spróbuj także z olejami, naprawdę działają cuda i są przyjazne dla naszej skóry. Mi bardzo pomógł olej z orzechów makadamia
 
Ja też walczę z suchą skórą;/ najgorzej jest zimą bo nie mogę nad nią zapanować. Ale spróbuje kupić produkt który polecacie może się uda.
 

Załączniki

  • 1458053699078.jpg
    1458053699078.jpg
    4,9 KB · Wyświetleń: 72
  • 1458053710157.jpg
    1458053710157.jpg
    54,5 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry