reklama

Suche oko

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez komono, 17 Wrzesień 2014.

1. komono

komono

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecicie jakies dobre krople na dolegliwości związane z suchym okiem??Praca przed komputerem chyba robi swoje:(

2. wichurka82

wichurka82 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Spytaj w aptece o najzwyklejsze sztuczne łzy. Zwłaszcza teraz gdy sezon grzewczy sie zaczął

3. reklama
  4. Hantal

Hantal Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam ten sam problem, okulistka poleciła mi krople nawilżające konieczne, bo inaczej można zatrzeć oko i później puchnie ...

5. hannajot

hannajot

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja używam bardzo często kropli starazolin hydrobalance, bo super nawilżają oko. Noszę soczewki i często niestety mam potrzebę dodatkowo nawilżyć oko.

6. barbara19

barbara19 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ulgę oczom przynoszą też okłady na przykład z rumianku. Ja sobie przed snem takie robię z nasączonych wacików po herbatce rumiankowej.

7. emilkka

emilkka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja używam od długiego czasu Starazolin i jestem bardzo zadowolona. A już w takich mega kryzysowych sytuacjach robię okłady ze świetlika. Działa super, naprawdę. Próbowałam też inne krople, ale zazwyczaj ich aplikacja wiązała się z bardzo niemiłym pieczeniem w oku.

8. jessk

jessk

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Też polecam te krople, ale w sumie każde które są sztucznymi łzami powinny przynieść Ci ulgę....

9. monikakedry

monikakedry Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Betaphen są bardzo dobre , droższe ale naprawdę działają

10. reklama
  11. DariaKwia

DariaKwia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja miałam jakieś krople ze świetlikiem, nazwy nie pamiętam, ale całkiem dobrze się sprawdzały;)

12. biksbit

biksbit Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    bardzo dobrze na suche oczy działają krople hialeye free, używam ich od jakiegoś czasu, jak rano wkroplę to do wieczora mam spokój, nic nie piecze, nie swędzi, już sobie nawet taki nawyk wyrobiłam żeby rano je zakraplać, dużo lepiej mi się pracuje cyz coś robi przy komputerze :)

Poleć forum