reklama

Suche oko

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez komono, 17 Wrzesień 2014.

1. komono

komono Zaciekawiona BB

Polecicie jakies dobre krople na dolegliwości związane z suchym okiem??Praca przed komputerem chyba robi swoje:(

2. wichurka82

wichurka82 Fanka BB :)

Spytaj w aptece o najzwyklejsze sztuczne łzy. Zwłaszcza teraz gdy sezon grzewczy sie zaczął

3. reklama
  4. Hantal

Hantal Aktywna w BB

Mam ten sam problem, okulistka poleciła mi krople nawilżające konieczne, bo inaczej można zatrzeć oko i później puchnie ...

5. hannajot

hannajot Zaciekawiona BB

Ja używam bardzo często kropli starazolin hydrobalance, bo super nawilżają oko. Noszę soczewki i często niestety mam potrzebę dodatkowo nawilżyć oko.

6. barbara19

barbara19 Zaciekawiona BB

Ulgę oczom przynoszą też okłady na przykład z rumianku. Ja sobie przed snem takie robię z nasączonych wacików po herbatce rumiankowej.

7. emilkka

emilkka Zaciekawiona BB

Ja używam od długiego czasu Starazolin i jestem bardzo zadowolona. A już w takich mega kryzysowych sytuacjach robię okłady ze świetlika. Działa super, naprawdę. Próbowałam też inne krople, ale zazwyczaj ich aplikacja wiązała się z bardzo niemiłym pieczeniem w oku.

8. jessk

jessk Początkująca w BB

Też polecam te krople, ale w sumie każde które są sztucznymi łzami powinny przynieść Ci ulgę....

9. monikakedry

monikakedry Zaciekawiona BB

Betaphen są bardzo dobre , droższe ale naprawdę działają

10. reklama
  11. DariaKwia

DariaKwia Aktywna w BB

ja miałam jakieś krople ze świetlikiem, nazwy nie pamiętam, ale całkiem dobrze się sprawdzały;)

Poleć forum