reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suche plamy na skórze niemowlaka

Ja tez zaczynam podejrzewać u syna alergie. Wzdęcia zaparcia ciemieniucha, sucho za uszami. Na szczepieniu zapytam bo tez spi najpierw po 5 h a potem co 1.5 h się wybudza. Zdarza się tez ulewanie do 2 H po posiłku. Je co 2.5 h
No widzisz, u Ciebie też problemy brzuszkowe. U nas oprócz ulewania to nic się takiego nie dzieje. Muszę mu jutro zobaczyć skórę za uszami, ale nie kojarzę, żeby tam się coś działo. U nas też ulewanie często dłuuuugo po posiłku. Ciemieniucha też jeszcze jest.
U nas przez dłuższy czas synowi pomagał zestaw: Gastrotuss + Debridat.
Potem przez dość długi czas brał sam Debridat.
A obecnie ma 9 lat i od jakiegoś czasu bierze Halicid, bo wciąż w nocy kaszle niestety.
Miał okresy, w których leki nie były mu potrzebne - od czego to zależało, to nie mam pojęcia.

No i u nas prościej było białko mleka wyeliminować, bo od 2 mż karmiony był tylko mm.
Opiszesz coś więcej z tym kaszlem? Miał to też jako niemowlę? Syn właśnie często tak ma, że przebudzi się i zakaszle, ale zawsze myślałam, że po prostu odkrztusza mleko, bo zasypia z piersią w buzi i czasami coś tam jeszcze zachomikuje i nie połknie 😅
 
reklama
Kaszle odkąd pamiętam. Kiedyś się śmiałam, że mogę na niego regulować zegarek - co dzień punkt 23.00 się budził 😂
Obecnie też bywa, że pójdzie spać i zaraz kaszle. Jak miał ze 2-3 latka to nieraz podejrzewałam jakąś infekcję.
 
Do góry