reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suchość pochwy- co pomoże?

Nasturtium

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2022
Postów
9 433
Cześć dziewczyny.
Tydzień przed okresem zaczął mi dokuczać uporczywy problem suchości pochwy. Teraz okres się kończy i znowu zaczynam to czuć. Nigdy wcześniej tak nie miałam, zawsze raczej dużo wydzieliny cały cykl. Hormony ok, zrobiłam też badanie wymazu- również w porządku.
Co może być przyczyną? I przede wszystkim- co może pomóc? Czy może to normalne w określonych fazach cyklu?
Baaaardzo dziękuję za odpowiedzi z góry :)).
 
reklama
Co jest problemem to pomoze okreslic tylko lekarz po badaniach. W tej kwestii nie jestem w stanie pomoc.
Ale jesli chodzi o to, co moze pomoc z tym problemem to polecam globulki z kwasem hialuronowym.
 
Co jest problemem to pomoze okreslic tylko lekarz po badaniach. W tej kwestii nie jestem w stanie pomoc.
Ale jesli chodzi o to, co moze pomoc z tym problemem to polecam globulki z kwasem hialuronowym.
Lekarz badał i właśnie dla niego wszystko Ok….
A jakie konkretnie globulki, jakaś nazwa może?
 
są specjalne preparaty nawilżające, które podobno nawet sprzyjają zajściu w ciążę Conceive Plus, Fertilsafe oraz tańszy ale tez bezpieczny bo na bazie wody Feminum 😉
w sumie muszę dodać, ze te preparaty ułatwiają współżycie w przypadku niewystarczającej ilości śluzu natomiast nie uleczą one raczej suchości pochwy więc z tym kwasem to powinna być dobra opcja 😉
 
reklama
Do góry