reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suchość pochwy

reklama
oj jakiegoś czasu używam globulek dopochwowych Feminella Hyalosoft, one właśnie nawilżają, do tego jeśli ktoś ma problem z przykrym zapachem, to go niwelują, zmniejszają napięcie mięśni, łatwo się te globulki aplikuje. jest po nich świetne uczucie świeżości.
 
powiedzcie mi dziewczyny - czy pochwa także nie nawilża się po orgaźmie? Jeśli po szczytowaniu pojawia się nawilżenie to raczej stany zwyrodnieniowe i zapalne odpadają.
 
Ja również po porodzie przez około 6 miesięcy miałam ten problem. Teraz co prawda już go nie mam, ale nawet mi to nie przeszkadza. Nie brałam wtedy żadnych tabletek a jednak problem ten mnie nie ominął. Jest nas więcej... niestety
 
Jak hormony to przebadałam bym w z dłuż i szerz tarczyce, TSH, t4, t3 AntyTPO ( lepiej dopytac w lab, bo mogłam coś pomieszać)
takie problemy miałam tylko przez prezerwatywy i to jeszcze przed ciążą, pomagało trochę feminum żel...
 
Myślę, że najlepiej będzie spróbować od lubrykantów, a dopiero później brać się za hormony.
 
reklama
Ja sie tym nie przejmowałam ,póki nie usłyszałam od chłopaka ,ze on chciałby ,żebym miała cesarkę, bo on może potem mało czuć.

Rozumiem tą przykrość, ale winę ponosi tutaj nie sam chłopak-bezpośrednio. Taki jest przekaz społeczny, posiadanie dziecka w dzisiejszych czasach zostało mocno, że tak powiem, zdemonizowane - same kobiety też mają takie obawy, że to dziecko je "rozwali" i nie będzie seksu. Ostatnio moja koleżanka zaszła w ciążę, żeby było zabawniej, miesiąc po utracie dziewictwa i u niej to była panika.

W szkołach pierdół uczą, za przeproszeniem, a potem ludzie wbijają sobie do głowy takie głupoty i - przynajmniej tak uważam - nie jest to do końca ich wina.
 
Do góry