reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suchy kaszel u dziecka

jasani

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
8 159
Co polecacie z domowych sposobów na suchy kaszel u dziecka? Moja 4-latka strasznie się męczy. Ile taki suchy może trwać zanim przerodzi się w mokry? Ostatnio od tego kaszlu nawet wymiotowała. Syropy na kaszel nie pomagają. Lekarz przepisał antybiotyk bo coś tam się jednak dzieje. Ale nic na kaszel.
 
reklama
Polecam inhalacje - chociażby z samym roztworem NaCl (choć ja niezmienne polecam mgiełkę solankową Zabłocka).
Próbowałaś syrop levopront na powstrzymanie kaszlu?
 
Polecam inhalacje - chociażby z samym roztworem NaCl (choć ja niezmienne polecam mgiełkę solankową Zabłocka).
Próbowałaś syrop levopront na powstrzymanie kaszlu?
Nie mam niestety dostępu teraz do polskich leków. Chyba trzeba uzupełnić apteczkę. Po inhalacjach mam wrażenie,że jest gorzej. Kaszel się wzmaga.
 
Inhalacje z nebudose z kwasem hiauronowym działają nawilżająca i dobrze sprawdzają się przy suchym kaszlu
 
Ostatnia edycja:
Co polecacie z domowych sposobów na suchy kaszel u dziecka? Moja 4-latka strasznie się męczy. Ile taki suchy może trwać zanim przerodzi się w mokry? Ostatnio od tego kaszlu nawet wymiotowała. Syropy na kaszel nie pomagają. Lekarz przepisał antybiotyk bo coś tam się jednak dzieje. Ale nic na kaszel.

Zrob diagnostyke w kierunku astmy.
 
Zrob diagnostyke w kierunku astmy.
No z tym będzie ciężko. U mnie aby coś wydebic od lekarza to graniczy z cudem. No taki naród.
Na razie jakoś nie przyszło mi do głowy,że to coś z astmą bo ogólnie jakaś infekcja ja złapała. Ma temperaturę i do tego katar.
 
Przypomnij mi, gdzie ty mieszkasz?
Jesli ma temperaturę to najprawdopodobniej infekcja.
Ale jeśli córka ma przewlekły suchy kaszel, zwłaszcza wieczorem, po wysiłku albo po położeniu się spać to do lekarza i diagnostyka astmy. Bo może tak być, ze córka ma astme. Z inhalatorami wszystko przejdzie. Ale diagnoza najpierw a potem leczenie.
 
reklama
Przypomnij mi, gdzie ty mieszkasz?
Jesli ma temperaturę to najprawdopodobniej infekcja.
Ale jeśli córka ma przewlekły suchy kaszel, zwłaszcza wieczorem, po wysiłku albo po położeniu się spać to do lekarza i diagnostyka astmy. Bo może tak być, ze córka ma astme. Z inhalatorami wszystko przejdzie. Ale diagnoza najpierw a potem leczenie.
Dania. Ma temperaturę i katar. Więc jeżeli objawy nie przejdą po antybiotyku to trzeba będzie iść do lekarza ponownie. Dzięki za radę.
 
Do góry