reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie ślubne dla Anineczki

Ta mi się podoba:
9033.jpg

A z tej na party u emerytki proszę się nie nabijac - wklejam co mi w łapki wpadnie bo anineczka nie sprecyzowała :p
 
reklama
boże, jak można na takiej modelceprezentować suknie? nie rozumiem, przecież ona wogóle nie leży na niej tylko wisi! brrr
19.jpg
 
jeśli chodzi o suknie ślubne to popadam w skrajności, bo podobają mi się te skromne i te bardzo wytworne ...

227do.jpg


238al.jpg


467xg.jpg


506xs.jpg


546kb.jpg
 
o jeny pięęęęęęękna jest pierwsza i ta ostatnia a i modelka pieknie dobrana do tej sukienki ::)
 
Anianeczko moja siostra w kwietniu wychodzi za maz, wiec wybór sukni przerabiamy od ponad pół roku, i w końcu zdecydowałyśmy sie na szycie w salonie Loretta - maja na prawdę bardzo ładne modele, no i wykonaja każdą zachciankę (moja siorka wymyśliła sobie czarna aplikację, i kr=awcowa z tej firmy wymysliła na prawdę bardzo łądnie), jesteśmy już po pierwszej przymiarce, i po obejrzeniu w sumie projektu to bardzo mi się to podoba, a martwiłam sie czy nie będzie to pogrzebowo wygladało

tu jest strona tego salonu
http://www.loretta1.wroclaw.pl/


a pod koniec lutego mamy nastepną przymiarkę, wezmę aparat popsrtrykam kilka zdjeć i Wam pokażę...
 
reklama
tunia pisze:

strasznie podobają mi sie te 2 suknie
gdybym teraz brała ślub jeszcze raz ;D, to chciałabym mieć takie kiecki, bardzo bradzo mi się widzą
ja w ogóle mam świra na punkcie takich sukien i czasem żałuję, że nie można takich nosic na codzień ::)
 
Do góry