reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie ślubne dla Anineczki

super sukienka, taka delikatna- ma cos w sobie. Bedziesz super wygladala, szkoda tylko ze ten fryzjer zamkniety, moze jednak znajdziesz jakiegos?
 
reklama
Fajna sukienka!!! Też bym się znowu chciała za mąż wydac, żeby znowu móc jakąs kieckę ekstra sobie zafundowac.
 
Anineczko, a mi się wydaje że ślicznie byś wyglądała w jakimś romantycznym popuszczonym to tu to tam koczku, sukienka jest krótka więc rozpuszczone włoski mogłyby cię trochę "obciąć" wizualnie, jak pokażesz szyję wysmuklisz sylwetkę , a zalotności ci nie ubędzie jęsli rozwijesz kilka kosmyków podkręconych... Całkiem rozupszczone włosy podobają mi się natomiast przy długich prostych sukniach.
Sukienka prześliczna, będziesz w niej wyglądać jak Dzwoneczek z Piotrusia Pana :laugh:
Serbrne dodatki jak najbardziej za
 
Dzieki dziewczyny za doradztwo. Joanka masz racje co do wlosow! Trzeba bedzie cos takiego wykabinowac.
No i fryzjer na bank bedzie zamkniety bo to przeciez Wielkanoc!
Ale damy rade!

Beatko w tym dniu wypije za twoje szczescie ;) :)
Wogole za Was wszystkie wypije ;) Ale oczywiscie umiarkowanie ;D No bo to tyz chrzciny bede ;)
 
ja też brałam ślub w wielkanoc, ale po prostu wcześniej dogadałam się z fryzjerką że prywatnie przyjedzie do mnie do domu
 
a ja się przeraziłam jak się okazalo, że mam ślub o 10 rano... no ale umówiłam się na 7 z fryzjerką, która pracuje w salonie obok i przyszła wcześniej ;D
wszystko było na czas
 
Anineczko ja dołączam do zachwytów dziewczyn. piekna zwiewna i bardzo oryginalna a za razem prosta sukienka. Będziesz slicznie wygladała. juz nie moge doczekac sie fotosków
 
reklama
Do góry