reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Suknie ślubne dla Anineczki

reklama

beatka

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
całkiem fajna ta kiecka, ale ja nie przepadam za asymetrycznymi ::) jakoś tak dziwnie to wygląda. no ale wszystko zależy od panny młodej.
Gosiczko, jakaś laseczka pewnie ta kuzynka że się odważyła na taką suknię, co?

Gosiczka

Mamusia Kubusia
No, laseczka z niej jest. A podwójnie odważna, bo w takiej wiosce, jak mieszkamy, to stare dewoty obgadują 100 razy bardziej, niż to wogóle warte.

Aniulka

Fanka BB :)
Miasto
Leszno
A mi się strasznie podoba sukienka kuzynki Gosiczki i może nawet bym sie na taką skusiła, tylko trzeba mieć do niej bardzo zgrabne nogi. Buty ubra łabym delikatniejsze na słupku, bez tych tasiemek

reklama
Może ecru? Bardzo fajnie wyglądają takie sukienki i można je super łączyć z kolorowymi dodatkami. Ogólnie mnie się podobają proste,
wąskie suknie ślubne jak przykładowo ta ze zdjęcia

1420a.jpg

Do góry