reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie slubne...

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Dołączył(a)
6 Grudzień 2005
Postów
805
Dziewczyny pomozcie potrzebuje cos do cywilnego garsonke czy cos nie mam pojecia jaka nom \ i brzuszek maly ale mam jakie wy mialyscie suknie jesli bralyscie cywilny????????????
 
reklama
odpowiedziałam z wątku poznańskim, ale przekopiuję co tam napisałam:

« Dzisiaj o 18:12:26 »
co do ciążowych to nie wiem czy są specjalne, pewnie trza szyć specjalnie...
w gazecie Magazyn Ślubny (można kupić albo bezpłatnie otrzymać w Urzędzie Stanu Cywilnego na Libelta) jest mnóstwo adresów salonów z sukniami

suknie do cywilnego widziałam w salonie "Magdalena" na ul. Grunwaldzkiej, koło Hotelu 222
drugi salon jest na Głogowskiej, tam większy wybór i ciut ładniejsze
ale na Głogowskiej co po chwila znajdziesz sklep z sukniami ślubnymi, poczynając od Centrum Sukien Ślubnych "Agnes" na rogu Głogowskiej/Hetmańskiej kierując się w stronę Parku Kasprzaka czy jak on się teraz nazywa

ja suknię do cywilnego szyłam tutaj http://www.suknieslubne.com.pl/

a tutaj sukienka na której podobieństwo szyłam swoją

 
jeszcze coś mi sie przypomniało - zajrzyj na stronę niżej podaną
http://www.9fashion.pl/sklep/index.php

ciuchy tej firmy sprzedają m.in. na ul. Polnej 40, koło sklepu Pati i Maks z rzeczami dla dzieciaków

mają tam też śliczne i eleganckie kompleciki ciążowe: spodnie + tuniczka w różnych kolorach, spódnice pewnie też się do tego dobierze
cena ok. 250 zł była dla mnie zbyt wygórowana jak na ciuch ciążowy do codziennego użytku, ale jeśli to ma być okazja ślubna to co innego :)
 
dziekuje bardzo cos musze znalezc bo to juz niedlugo skromnie 2swiadki 2placki :(ale jakos musze wygladac no nie?moze dostaniemy termin na swieta a jak nie to zobaczymy jakie miesiace bralyscie slub???????mowia ze maj zakazany
 
Pati ja ma być skromnie to naprawdę zajrzyj na Polną. Tam są śliczne ciuszki.

My bralismy ślub w czerwcu 2004. Pierwotnie miał być sierpień 2003, ale w kwietniu okazało się, że nie ma ani wolnych terminów w US, ani wolnych sal na przyjęcie weselne, więc odłożyliśmy ślub do następnego roku a termin zaklepywaliśmy już we wrześniu, żeby nas nikt nie ubiegł ;)

terminy świąteczne z tego co sie orientuję mocno obłożone są. Maj pewnie wolny, bo ze względu na przesądy mało par decyduje się na ślub w maju. Za to od czerwca do września ślub za ślubem. Musisz po prostu udać się do US jak najszybciej i o wszystko wypytać.

 
wiem wiem ale jednak boje sie w maju???????????juz bylam wstepnie pytac jesli to nie bedzie sobota to nie ma problemu ;) a masz zdj slubne???????????
 
no dziewczyny sukienki sliczne , ta malinowa mnie powala , jezeli kiedykolwiek wezme slub to napewno nie bedzie to biel raczej wlasnie cos w czerwieni lub filolecie ;D
Pati tylko sie nie zamartwiaj za bardzo bo dziecko zestresujesz ;D
 
pati80 pisze:
wiem wiem ale jednak boje sie w maju???????????juz bylam wstepnie pytac jesli to nie bedzie sobota to nie ma problemu ;) a masz zdj slubne???????????

A ja bralam w maju ;D. 5 maja bedzie nasza 5 rocznica slubu. Znam co najmniej 4 szczesliwe majowe pary. Z dluuuugim stazem.
 
reklama
Do góry