reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SUPER FILM..EXTRA KSIĄŻKA

reklama
T.V. Llosa "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" dla lubiacych mocne wrazenia.

Marquez "Milosc w czasach zarazy" dla romantyczek.


Pierwsza przeczytalam, a wlasciwie pochlonelam w trzy dni...
 
"Szyfr Jana Matejki" Dariusz Rekosz.
Zabawna, parodiujaca "Kod..." D.Browna.
Taka lektura na szybko do kibelka,spacer lub na plaze;-)

Zaraz biore sie za "Noc wyroczni" P. Austera:tak:
 
Czytalyscie "Dom nad rozlewiskiem" Malgorzaty Kalicinskiej?
Dla mnie rewelka... jeszcze dzis mysle o losach bohaterow.
Wciagnela jak nie wiem co... przeczytalam w ekspresowym tempie.

Uwaga, teraz opis z ksiazki, tj. okladki:
"Bohaterka opowiesci znajduje sie na zakrecie, a dotychczasowe zycie, gdy sie nad nim glebiej zastanowic to...
Malgorzata wlasnie na chwile przestala biec i zaczela sie zastanawiac nad swoim zyciem.
Co dalej, po utracie pracy w prestizowej agencji reklamowej?
Co dalej, gdy z Konradem juz nic od dawna jej nie laczy?
Co dalej, gdy wiele spraw od lat odkladanych na pozniej trzeba wreszcie wyjasnic?
Co dalej...?
(...)
Wspaniala, pelna ciepla i zyciowej madrosci opowiesc o drodze, ktora trzeba przebyc, by odnalezc swoje miejsce na ziemi."

"Jedz, modl sie, kochaj" Elizabeth Gilbert tez fajna... przeczytalam w 2 dni.
Ale losem bohaterki "nie zylam" tak dlugo jak losem Malgorzaty ;-)

Aaaa, i jeszcze jedna mi sie przypomniala... tez niedawno przeczytana.
"Tysiac sztuk zlota"
Ruthanne Lum McCunn. Ta ksiazke doslownie pochlonelam.
Taka dla romantyczek...
Opis z okladki: "W 1871 r Chiny nawiedza kleska glodu i ojciec 13 letniej Lalu musi ja sprzedac. Dziewczyna trafia do domu publicznego, skad zabiera ja do Ameryki handlarka zywym towarem. Tam zostaje wystawiona na licytacje i staje sie wlasnoscia szefa knajpy na Dzikim Zachodzie.W koncu zagrano o nia w pokera...
Ta po mistrzowsku opowiedziana historia jest prawdziwa biografia, przeniesiona takze na ekran, opowiescia o niezwyklej kobiecie, ktora walczy o niezaleznosc i szacunek na amerykanskim zachodzie"
 
reklama
aguula, "niegrzeczna dziewczynka" grzecznie stoi na półce i czeka :sorry2:

Teraz czytam "Historię miłości "Nicole Krauss. Idzie mi średnio...jakoś nie mogę się wgryźć w fabułę. O książce nasłuchałam sie sporo dobrego a mi jakoś nie teges :baffled:.

"Tysiąc sztuk złota" zafunduję mojej mamie na zajączka :tak:. Ona lubi takie klimaty...Przy okazji przeczytam oczywiście :-D
 
Do góry