reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SUPER FILM..EXTRA KSIĄŻKA

i jeszcze "wichry namietności" tyle razy to oglądałam
Brat Pitt dla mnie boski , zwłaszcza w tym filmie :-[
 
reklama
kinek pisze:
Mastertona nie znam...Jaki jest ? Njalepsze tytuły proszę :)

polecam 'Wierny ogrodnik', i 'Czasem w kwietniu' Ineczka a to książki czy filmy i czyje i oczym tak w skrócie ?
to filmy o tym co sie moze dziac w Afryce,
tak mi sie przypomnialo, po slowach kangurkow:
kangurki pisze:
ja oglądałam Hotel Ruanda, faktycznie ciekawy

tym bardziej że jakoś wcześniej nie miałam pojęcia co tam się dzieje...

a Masterton napisal tez duzo ksiazek o seksie ;D
 
anineczka pisze:
Oj Monia ja tez uwielbiam Noce i Dnie.
A serial odladalam chyba z 15 razy.
Niechcice sa swietni, a Barbara... boska

serial jest the best - też oglądam go namiętnie ciągle i ciągle :)
miyu pisze:
Monia ja też horrory uwielbiam Mastertona przeczytałam większość książek Kinga nie bardzo bo on trochę przynudza za to filmy na podtawie jego książek w większości mi się podobały :)
no, trochę przynudza, ale i tak go lubię :)

marta3x pisze:
miyu pisze:
przeczytałam większość książek Kinga nie bardzo bo on trochę przynudza za to filmy na podtawie jego książek w większości mi się podobały :)

"Skazani na shawshank" dla mnie super i ksiązka i film , szczególnie Morgan Freeman w filmie oczywiście

"skazani... super, uwielbiam :)

kinek pisze:
marta3x pisze:
miyu pisze:
przeczytałam większość książek Kinga nie bardzo bo on trochę przynudza za to filmy na podtawie jego książek w większości mi się podobały :)

"Skazani na shawshank" dla mnie super i ksiązka i film , szczególnie Morgan Freeman w filmie oczywiście
A "zielona mila" ? Też świetna i książka i film. Może z tą myszką trochę przegiął ::)

na "zielonej mili" płakałam
 
marta3x pisze:
i jeszcze "wichry namietności" tyle razy to oglądałam
Brat Pitt dla mnie boski , zwłaszcza w tym filmie :-[
Też lubie ten film , no i Brad rewelacja !!! Nawet się poryczałam na tym filmie . Wkurzało mnie, że ta miłość taka poplątana była...wymęczył mnie ten seans psychicznie
 
"Skazanych" oglądałam po raz pierwszy w kinie. Książki wcześniej nie czytałam. Byłam totalnie zaskoczona jak okazało się że on ten tunel młoteczkiem wydłubał. A jak jego przyjaciel znalazł od niego list pod kamieniem , to prawie pomagałam mu tego czarnego kamienia szukać. Ich spotkanie w Meksyku- potok łez
 
kinek pisze:
marta3x pisze:
i jeszcze "wichry namietności" tyle razy to oglądałam
Brat Pitt dla mnie boski , zwłaszcza w tym filmie :-[
Też lubie ten film , no i Brad rewelacja !!! Nawet się poryczałam na tym filmie . Wkurzało mnie, że ta miłość taka poplątana była...wymęczył mnie ten seans psychicznie

i tak mi szkoda było Aidana Quina :(

a co do filmów to ja chyba na wszystkich rycze ::) ::) ::)
 
Ale nam się pięknie wątek rozwija .Widać, że potrzeba nam jakiejś odskoczni od pieluszek ;)
 
reklama
kinek pisze:
marta3x pisze:
miyu pisze:
przeczytałam większość książek Kinga nie bardzo bo on trochę przynudza za to filmy na podtawie jego książek w większości mi się podobały :)

"Skazani na shawshank" dla mnie super i ksiązka i film , szczególnie Morgan Freeman w filmie oczywiście
  A "zielona mila" ? Też świetna i książka i film. Może z tą myszką trochę przegiął  ::)

Zielona mila strasznie mi sie podobala az sie poryczalam. Czemu fajnie z ta myszka dlugo wieczna byla ;D
 
Do góry