reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SUPER FILM..EXTRA KSIĄŻKA

Marta mogę Ci podesłać Hotel Rwanda, tylko bez napisów mam ::)
na mnie olbrzymie wrażenie zrobił film Imagining Argentina, popłakałam się jak bóbr
no i Fight Club - rewelacja. jakoś nie mam pamięci do tytułów, musze się jeszcze pozastanawiać :) no i wszelkie horrory lubię - tzn te dobre a nie badziewne typu świt żywych trupów ;)
a no i z komedii - Big Trouble jest the best, Big Lebowski, a z polskich Chłopaki nie płaczą ;D
 
reklama
film Imagining Argentina A kto w tym filmie grał ? Banderas ? To o tym jak w Argentynie traktowano więżniów politycznych?Jak bez więści ginęły całe rodziny ?
 
Ineczka pisze:
kinek pisze:
film Imagining Argentina A kto w tym filmie grał ? Banderas ? To o tym jak w Argentynie traktowano więżniów politycznych?Jak bez więści ginęły całe rodziny ?
tak Kinek, to ten film
To ja się na nim też wzruszyłam. Boże, co sie na tym świecie wyprawia. Za każdym razem jak oglądam taki film, to mam ochotę kupić karbin snajperski i wziąść sprawiedliwośc we własne ręce
 
tak, Imagining Argentina z Banderasem, a Fight Club z Bradem Pittem.
Anineczko po Pile 2 było mi autentycznie niedobrze, już przedobrzyli z tym horrorem ::)
jeśli mnie ruszyło to znaczy że to naprawdę straszny film
 
reklama
Do góry