reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Super ginekolog na NFZ [emoji3526]

MadalenaWedel

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2019
Postów
1 822
Miasto
Wrocław
Hej!
Szukam nowego ginekologa [emoji28] do lekarza, u którego prowadziłam ciążę, nie chcę więcej chodzić, bo nie pasuje mi jego podejście do pacjentki... A lekarz, do którego chodzę do tej pory nie nadaje się wg mnie do prowadzenia ciąży [emoji2370][emoji85] Czy moglibyście kogoś z czystym sumieniem polecić? Chcę mieć już jednego i tego samego lekarza do badań i prowadzenia ciąży za jakiś czas [emoji3526]
 
reklama
Pisałam o tym w wątku z polecajkami, ale z całego serducha polecam doktor Marzenę Heigelman - przyjmuje we wtorki w Poliklinice na Grobli, przy Hirszfelda, a normalnie pracuje w szpitalu na Brochowie. Nie wiem tylko, jak z zapisami do niej, bo bywa dość oblegana.
Moją ciążę prowadzi od samego początku i poza tym, że jest naprawdę sympatyczną, młodą babeczką, to bardzo angażuje się w opiekę nad pacjentkami, więc jeśli się na nią zdecydujesz i uda Ci się do niej zapisać, to szykuj się na wiele dodatkowych badań, bo doktor lubi sprawdzać niektóre rzeczy na zapas, nawet gdy teoretycznie nie ma takiej potrzeby (wiele razy słyszałam "Pewnie i tak nic nam tutaj nie wyjdzie, bo wszystkie wyniki ma pani bardzo dobre, ale skoro jest możliwość, to czemu by nie sprawdzić w razie czego").
 
Do góry