reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Super niania

Dołączył(a)
28 Luty 2014
Postów
1
Miasto
Dublin
Witam wszystkie Mamusie !! :-)

Jestem doświadczoną Nianią a wręcz Super Nianią. Jeśli potrzebują Panie kogoś do opieki nad Skarbami proszę o kontakt na PW.
Mieszkam w Centrum Dublina, jestem osobą młodą, kreatywną, pełną energii, odpowiedzialną oraz uczciwą. Posiadam duże doświadczenie oraz referencje, które to potwierdzą. Zajmowałam się dziećmi w różnym wieku (od4miesięcy do 4 lat).
Pomagam rodzicom rozwijać dzieci kiedy sami są w pracy, uczę korzystać z toalety, pokazuję świat, zabieram na różne wycieczki aby dziecko mogło poznać wszystko co je otacza. Potrafię sobie poradzić w ciężkich sytuacjach bez paniki np, kiedy dziecko ma gorączkę powyżej 38 stopni. Posiadam wiele materiałów aby móc dziecko zająć czymś ciekawym podczas deszczowych dni, które w Irlandii zdarzają się dość często. Potrafię gotować, dlatego przygotowanie posiłku nie byłoby problemem, angażuję również starsze dzieci do pomocy(frajda nie z tej ziemi).

Odpowiem na każdą wiadomość.

Pozdrawiam serdecznie !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry