reklama

Super promocje, okazje na artykuły dzieciowe i nie tylko... :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2011' rozpoczęty przez Aestima, 1 Październik 2011.

1. Aestima

Aestima Fanka BB :)

A więc dzielmy się promocjami, okazjami itp.
    Będzie przejrzyściej, bo na zakupowym łatwo coś przeoczyć a na stronę promocośtam nie wszyscy chyba zaglądają...:)
    Mgrodon wczoraj napisała mi ,że w rossmanie słoiczki z deserkami gerbera po 2,29 a 4 gratis. Chyba zacznę robić zapasy:)

Ostatnia edycja: 1 Październik 2011
  2. traschka

traschka Mama Marysi

to wkleję i tutaj tego linka bo pasuje i baaardzo go lubię:

PromoBaby.pl

3. reklama
  4. ironia

ironia Mamusia Benia

5. kati83

kati83 Moderator

w carrefour dużo promocji dzieciowych np. herbatki hipp za 7,99 zł

6. Mini55

Mini55 &&&&&

7. mamusia czerwcowa 2011

mamusia czerwcowa 2011 Mamusia Tymusia

polecam chusteczki dla niemowląt z carefura Linteo takie różowe pięknie pschną i kosztują tylko 3 zł, polecam

8. Aestima

Aestima Fanka BB :)

Dziewczyny, kupiłam Mieszkowi b. fajne spodnie w h&m przecenione z 59 na 20. To już na wiosnę, z zapasem:) I widziałam przecenione ubranka letnie- można kupić na przyszłe lato.
    W endo też promocje np koszule fajne po 19, 29 zł, fajne dresiki przecenione. Bluzeczkę z krótkim kupiłam za 14,90 ( wcześniej 29) Mówię o ich internetowym sklepie. Dzisiaj przyszła paczka od nich i świetne gatunkowo są te ubranka!!

9. dolis20

dolis20 Zaciekawiona BB

co do promocji to jest w Kauflandzie sa Pampers baby activ 3 2x82szt za 88zł dla porównania w tesco rowniez 164 za 99,99zl

10. reklama
  11. Doris:-)

Doris:-) Moderatorka Mama super Czwórki :-)

w Stokrotce (dawne Berti) chusteczki Nivea Soft & Cream po 22,49 zl za czteropak więc się opłaca.

12. Madzioolka

Madzioolka Moja Maja 09.06.2011

Po zarejestrowaniu się w Klubie Mustela (Mustela) przysyłają próbki swoich produktów.

Poleć forum