reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Super promocje, okazje na artykuły dzieciowe i nie tylko... :)

W Akpolu (jest w kilku miastach w Polsce) zniżka 20% na fotelik romer king plus 9- 18 kg do końca października a może przedłużą:)) Kosztuje 720 po zniżce, więc naprawdę się opłaca.
 
reklama
Mustela po zarejestrowaniu trzeba napisac do nich email że zarejestrowałaś się w ich klubie i prosisz o przesałanie darmowych próbek na adres:xxxxx przysyłąją dosyć szybko ja dostałam:
- kosmetyczkę
-żel do mycia głowy i ciała (50ml)
-krem przeciw odparzeniom
-poporodowy regenerujący żel do ciała

Strefa Ambasadora - BabyOno ja zostalam ich ambasadorem i załapałam się do tesowania woreczków do sterylizacji w mikrofalówce.Co chwilę testują co innego i starają się żeby każda zarejestrowana osoba do czegoś się załapała.
 
Streetcom Polska Sp. z o.o. nie wiem czy znacie ta stronę.Ogólnie trzeba założyć tam konto,wydrukować potwierdzenia przetwarzania danych, podpisać i odesłać im pocztą.Potem na waszym koncie będą pojawiać się ankiety do wypełnienia i przy dobrych wiatrach załapiecie się do różnych kampanii.Ja w tym roku załapałam się do kampanii Pampers Premium Care i przysłali mi dużą paczkę pieluszek do testowania,teraz w Październiku załapałam się do testowania produktów z Johansona ale nie wiem co przyślą bo paczka ma dotrzeć do mnie miedzy 10 a 14 października.Kampanie są różnie nie dotyczą tylko produktów dla dzieci,testować można kosmetyki,piwo a nawet różne produkty spożywcze .
Moim zdaniem warto
 
reklama
Do góry