reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Super promocje, okazje na artykuły dzieciowe i nie tylko... :)

Wielokwiatowy ponoć zdrowszy. My mamy teraz super miodek, z pasieki, chciałam dokupić drugi, ale facet wszystko sprzedał niemcom- na leki. Ponoć niemiec co rok przyjeżdża, wkłada swoje paseczki z odczynnikami, bada i wychwala, że taki czysty- od razu bierze wszystko co jest. Dajecie miodek Maluchom??
 
reklama
Aestima - jasne, że tak i to od dawna. Kupiłam spory zapas różnych na BioBazarze, Młoda się regularnie domaga no i widzę, że zapasy się kurczą no i ostatnio nie widziałam tamże kolejnych słoików. Pewnie pojadę w którąś wolniejszą sobotę w listopadzie ale zawsze z tobołami wychodzę - obiadowe rzeczy dla Młodej praktycznie nie zeszły ( zamrożone ) bo chadza do żłobka a w weekendy je u Babci. Poza tym ja już nie mam miejsca w zamrażarniku i tak trochę rzeczy jest u Mamy.
 
Miodek - oczywiście, że jemy - od dawna:tak:wielokwiatowy lub rzepakowy, od pana z targu, który sam się tym zajmuje (rzepakowy już mu się kończy). U nas w tydzień idzie spory słoik. Dzieciom gł.herbatkę tymiankowo-imbirową dosładzam, sobie kawę.
 
U nas na razie proby, my jemy regularnie, Maja po troszku dostaje.
Andariel, rzepakowy pyszny! A probowalas spadziowego iglastego? Oba uwielbiam, teraz wlasnie sloik spadziowego pozeramy;-) mam jeszcze sloik rzepakowego, dwa lipowego i jeden ale maly gryczanego. I dobrze ze maly, bo najostrzejszy w smaku i jakos nam slabo idzie. Mai raz wylazl odczyn alergiczny w zgieciach lokci, moze to miod, moze zbieg okolicznosci, dlatego probujemy. Podobno spadziowy najzdrowszy
 
reklama
dziś zakupiłam w rossmanie takie gry edukacyjne trelf - na zasadzie skojarzeń, nie mogę ich znaleźć na allegro, np. owieczka - kłębek wełny - skarpeta... jedną taką, a drugą rysunek np motylków - cyfra - dłoń z odpowiednią ilością pauszków odgiętych... wiem, że to gry na krótki czas, ale za 9 zl za sztukę zdecydowanie polecam!

o coś takiego:
Trefl, Gry edukacyjne - Rossmann - Rossnet.pl

ale nie wiem czy to lokalna promocja czy co ;)
 
Do góry