reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Supermama czyli zajmujemy się naszymi maleństwami

u nas pediatra i położna powiedziała aby nie naciągac napletka bo wlasnie pod nim w pierwszym roku znajduje sie maź ochronna. I dopiero po 1 roku można takie rzeczy dziecku fundować, więc ja nie ruszam.
 
reklama
U mojego synka też tak się zbierało, no i lekarka kazała od początku naciągać napletek w kąpieli, żeby się stulejka nie zrobiła. No i naciągaliśmy. Do dziś nie zapomnę jak się wystraszyłam jak pewnego razu poszła krewka i odkleiła się jedna strona (miał prawie roczek).
 
Viki tez ma znowu pryszczyki - takie grudki w zasadzie niewidoczne - tylko jak sie dotyka to czuc - myslę jednak , że to po jajach :) - bo wyszły zaraz po sałtace z jajkami :) - jak sie pilnowałam i nie jadłam jaj, warzyw typu sztuczne ogóry i pomidory oraz słodyczy - to miała buśkę jak pupa niemowlęcia - a po chrzcinach - jak sobie pofolgowałam - to mamy znowu brzydką cerę :(
 
Do góry