reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SUPERMAMY sposoby na maluszka :)

reklama
kurde mojej Laurze cosik sie dzis pomylilo:baffled:normalnie spimy zawsze do 8mej rano potem mala pada ok 10tej na 40 minut a potem bawimy sie i spacerek ok 12stej,a dzis przyspalysmy do 9tej:szok:jak jeszcze nigdy,i mala dopiero teraz poszla spac....:baffled:no no zobaczymy o ktorej na ten spacer sie wybierzemy:eek::-D
aha i jeszcze musze sie pochwalic ze Laura nawet juz w dzien sama w lozeczku zasypia,daje jej do raczek pieluszke,poglaszcze po glowce i dzidzia odplywa do krainy snow:-D:-D:-D
 
to super Maju. Jeremi też już coraz częściej sam zasypia w łóżeczku, wtulając się w kocyk, a ja go głaszczę po główce i śpiewam Kotki dwa, albo mówię szy szy szy Jeremi śpi ... :-)
 
Moj Malutki Raz Spi Sam W Lozeczku Raz Sam Zasypia Na Raczkach A Nie Raz To Go Bujam:-) Ale Dobrze Jest Spokojnym Dzieciaczkiem Jest:-)
 
Marta tez jest grzeczna,gdyby nie Natalka to bym nie wiedziala,ze mam dzieci.Klade ja do lozeczka wieczorem sama sobie zasypia bez zdanego nawet kwikniecia, budzi sie teraz wczesniej o 3 ale dla mnei to i tak nie ma roznicy czy o 3 czy o 6 bo i tak nei moge zasnac potem z godzine:szok:a Natalka budzi sie juz o 7 a dzis juz o 6.30:wściekła/y:wiec jestem niewyspana buu:-(a tu musze miec sily na caly dzien,zeby podolac Natalce bo z Marta zero problemu, lezy sobie az mam wyrzuty sumeinia,ze nie poswiecam za duzo czasu
 
wczoraj mielismy ekspresowy powrot ze spaceru,mala tak sie darla ze zapierniczalam chyba 100km na godzine z tym wozkiem-mam nadzieje ze to byl jednorazowy wybryk:baffled::eek::szok:
 
Jak Jeremi ma problemy z zasnięciem w ciągu dnia lub gdy jesteśmy w gościach to Jeremi w tri miga zasypia mi w takiej pozycji :
 
reklama
Do góry