reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplement diety wspomagający odchudzanie

reklama
Możesz napisać coś więcej?
Zielona herbata ogólnie wspomaga odchudzanie i podkręca metabolizm, ale nie jesteśmy wstanie wypić jej tyle ile jest w jednej tabletce. Nie pamiętam dawkowania, bo ponad rok temu je brałam, ale na ulotce wszystko pisze. Schudłam na nich zaledwie kilka kg, bo zaraz zaszłam w ciąże i musiałam odstawić. Ekstrakt jest zupełnie bezpieczny, mama go brała z polecenia lekarza, kiedy zachorowała , właściwie to skutkiem ubocznym było szybkie chudnięcie.
Polecam wypróbować, na mnie zadziałało, a nawet jeżeli nie uda się schudnąć, to nie zaszkodzi, bo zielona herbata ma w sobie tyle witamin i tak bardzo pozytywnie wpływa na nasz organizm, że ogólnie warto pić chociaż szklankę dziennie.
 
Dzięki a powiedz do tego stosowałaś dietę , sport? To było wspomagające czy tylko na tym ekstrakcie chudłas?
Znalazłam to, cena przystepna, pizza 1 lapsulka dziennie ... brzmi super.
 
Dzięki a powiedz do tego stosowałaś dietę , sport? To było wspomagające czy tylko na tym ekstrakcie chudłas?
Znalazłam to, cena przystepna, pizza 1 lapsulka dziennie ... brzmi super.
Wykluczyłam tylko fast foody i słodycze, a sport odpadł, bo pandemia, w domu nie lubię ćwiczyć. Potem niecały miesiąc pobiegałam i ciąża, więc za dużo z siebie nie dawałam ;D
 
Do góry