reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Suplement diety wspomagający odchudzanie

Hantal

Zaciekawiona BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0

Załączniki

reklama

Umbi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja też się zabieram za siebie czas już coś ze sobą zrobic bo wyglądam koszmarnie .A że wyniki tarczycy dzięki lekom wracają do normy od jutra zaczynam dietę i cwiczenia. Mama bardzo ambitny plan ale rozłożony aż na 2 lata chciałaby zrzucic około 25-30 kg żeby osiągnąc wagę idealną:lol: A talia cóż ja jej nigdy nie miałam nawet jak byłam mega chudzielcem (wiem wiem trudno w to uwierzyc ale kiedyś nosiłam rozmiar 34 i ważyłam przy moim wzroście 50kg).
Wierzę w to że mi się uda i tak musi byc zakładam że do końca roku chciałabym ujrzec na wadzę minus 13 kg. Zastanawiałam się nad spalaczami.

Rozwiązania
0
Odchudzanie to wcale nie taka latwa sprawa do ogarniecia. Jak sie poczyta w sieci to mozna oczywiscie znalezc reklamy jakichs cudownych srodkow. Pytanie jakie trzeba sobie zadac to czy czasem ktos nie probuje nam sprzedac sciemy? Mialam juz pare kolezanke korzystajcych z takich rozwiazan, powiem szczerze ze wiele nie zwojowaly. Tutaj potrzeba porady prawdziwego dietetyka znajacego sie na rzeczy. Nalezy tez do swojego jadlospisu wprowadzic bardziej lekkie rzeczy. Zamiast przekasek w postaci czekolady o wiele lepiej zadziala cos w stylu takich fit ciasteczek - Link do: Fit ciasteczka śniadaniowe owsiano-migdałowe - przepis na Uwielbiam.pl Jak widac, mozna je przygotowac bez problemu w domowym zaciszu, to kilkanascie minut pracy :)

Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry