reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplement diety wspomagający odchudzanie

Ja się zgadzam z dietetyczką. Trzeba pamiętać, że jak decydujemy się już na przejście na dietę trzeba mieć świadomość, że musimy całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe i przede wszystkim musimy się ich później trzymać. Inaczej, po zakończeniu diety szybko powróci do nas to, czego chciałyśmy się pozbyć. Są różne, naprawdę fajne diety, np. rotacyjno-eliminacyjna, którą proponuje Vimed. Dieta przygotowywana jest indywidualnie pod każdego pacjenta, pod jego organizm. Eliminuje się z menu składniki, które organizmowi szkodzą, a zastępuje się je tymi właściwymi. I w taki sposób je się normalnie, ale zdrowo :) No i się chudnie bo organizm nie jest "zaśmiecany" tym, co mu szkodzi
 
reklama
Uważam, że suplementy diety są w porządku i powinno się je stosować. Aktualnie zastanawiam się nad kupnem proszku zasadowego Langsteiner, który zrównoważyłby poziom kwasów i zasad w moim organizmie gdyż zawsze miałam problem z nadmiarem kwasów.
 
suplementy diety ?? nie wierzcie w to Żeby wprowadzić suplement diety nie trzeba przeprowadzić żadnych badań laboratoryjnych odnośnie ich działania na organizm ludzki tak jak jest to w przypadku farmaceutyków Prawda jest taka że te cudowne środki mające sprawić że schudniemy lub uzupełnimy niedobór czegoś tak naprawde działają jak placebo Tak naprawde więcej w nich nośników niż substancji która ma na nas działać Polska jest w tym względzie zacofana Tylko w naszych sklepach można tak bezproblemowo kupić suplement jaki się nam tylko marzy Osoba która się na tym zna tzn dietetyk z prawdziwego zdarzenia powiedział by wam szczerze że to wyrzucanie pieniędzy w błoto
 
Dziewczyny nie zawracajcie sobie głowy suplementami i innymi cud tabletkami. Suplementy moze robić każdy wystarczy tylko zgłosić to odpowiednim organom. To takie cukierki tylko czasem mogą szkodzić. A kto powiedział że przy dobrze dobranej, mądrej diecie w naszym organizmie czegoś brakuje. Ja myślę ze paradoksalnie jak się mądrze odchudzamy to dostarczamy sobie dużo więcej witamin i soli mineralnych niż jak jemy normalnie w pośpiechu itp. Prawda jest taka że zawsze trzeba myśleć i zachowywać umiar i zdrowy rozsądek.
 
mucha666 święta prawda !!!
I się powtórzę Każdy dietetyk z prawdziwego zdarzenia powie wam mniej więcej to co mucha Zbilansowana dieta wystarczy i suplementów nie trzeba Dietetyk który je poleca dostaje za to pienidze od producenta syntetyku
 
A ja tam mam dobre doświadczenia z suplementami. Dieta oczywiście jest ważna i powinna być podstawą. Ale do diety powinny tez dojść ćwiczenia i wtedy suplementy. Bo suplementy (jak na przykład popularna l-karnityna) działają w połączeniu z ćwiczeniami :-) Ja miałam milkoshake (z tauryną i l-karnityną właśnie) i czuć było ich działania (podczas ćwiczeń).
 
tak... Poczekajmy jeszcze ze 2o lat to się dowiemy co działa a co nie i jaki co ma wpływ na organizm Wiele "cudownych " środkó działa jak plcebo
 
Ja biore już piaty tydzien Siboslim, koleżanka przywiozła mi go ze stanów. Poza ekstraktem z ielonej herbaty, ma jeszcze ekstrakt z jagód acai, a te obniżają poziom cholesterolu, znacznie przyspieszają przemiane materii i jeszcze hamują apetyt. Preparat ma jeszcze kofeine i chrom. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że jest nawet zdrowy :D schudłam już 8kilo :D Bogu dzięki, mam jeszcze jedno opakowanie, wiec kontynuuje diete dalej :D napisze za miesiąc, jak efekty
 
reklama
Według mnie działają. Mogę porównać jak odchudzałam się w zeszłym roku bez i w tym jak na wiosnę próbuję zrzucić brzuszek i bioderka. Kupiłam slimitin, ogólnie zazwyczaj podchodzę bardzo, bardzooooooo sceptycznie do tego typu rzeczy, ale dostałam jeden listek od przyjaciółki, której przytyło się po zimie 15 kg. U mnie na szczęście jest tylko 5 do zrzucenia. W każdym razie, jem prawie normalnie, tzn. może nie jem tyle słodyczy co wcześniej (po prostu nie kupuję i już), do tego z pracy spacerkiem do domu (przy okazji wizyta w sklepach) i czuję już po brzuchu, że zeszło takie największe nabrzmienie, przez które nie mogłam się dopiąć.
Do tego teraz leci ich reklama w telewizji, no i czytała w internecie dobre opinie o nim. Jak zrzucę całość 5 - napiszę więcej.
 
Do góry