reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplement diety wspomagający odchudzanie

Hej dziewczyny, chciałabym podzielić się z wami moim problemem.

Mam 15 lat, 158 oraz ważę 87 kilo (ogólnie wyglądam niezbyt ciekawie) - postanowiłam wziąć się za siebie i spróbować zrzucić kilkanaście kilogramów. Chcę ograniczyć spożycie cukrów, napoi gazowanych i innych świństw, codziennie ćwiczyć po 1h (jak na razie wychodzą mi tylko ćwiczenia, z tym jedzeniem już troszkę ciężej). Zastanawiałam się również nad zakupem jakiegoś suplementu diety, który wspomagałby moje odchudzanie. Nie chcę tu żadnych mocnych produktów, które zrzucą za mnie 20km. Nie ukrywam, że zależy mi na raczej tanim rozwiązaniu, max kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Czy takie suplementy diety sprawdziłyby się w moim przypadku? Chodzi dokładniej o aquaSlim, Linea i produkty o podobnych cenach.
 
reklama
z wszystkich tych suplementów z jakimi miałam do czynienia w sumie zadowolona jestem z jednego, z C.L.A. z zieloną herbatą z Gala, głównie dlatego, że jestem po nim mniej głodna i taka lżejsza :) nie spodziewam się cudów co ważne, to ma mi pomóc w odchudzaniu, a nie mnie odchudzić ;)
 
Trzeba pamiętać, że żaden suplement nie odchudza. Tylko tak jak napisała Fistaszek pomaga w odchudzaniu :tak:
Ja brałam Lineę, ale tylko przez 1 miesiąc odchudzania, czyli zużyłam całe opakowanie i koniec. Nie to, żeby nie działała, tylko nie chcę sie przyzwyczaić. Dla mnie się sprawdziła, nie czułam za bardzo głodu a co najwazniejsze wogóle mnie nie ciągło do słodyczy.
Wszystkie odchudzające dziewczyny zapraszam na wątek https://www.babyboom.pl/forum/diety-diety-f35/kolko-wzajemnej-akceptacji-oby-do-celu-53621/ w grupie raźniej :-)
 
Żeby zrzucić trochę tłuszczyku, przede wszystkim trzeba pozbyć się części... węglowodanów. Zmniejszyć ilość chleba z białej mąki, jeśli już to razowy. Makaron zastępujemy takim z pszenicy durum, a ryż tylko brązowy. Ziemniaki mogą być ale w rozsądnej ilości. Do tych wszelkich diet typu Duncan i inne jestem sceptycznie nastawiony. Może ładnie brzmią i przekonują ale sprawiają wrażenie jakby twórcy szukali darmowych obiektów do testów ich tez.

Jak już dieta to np. rozdzielna czyli zwyczajnie scham z warzywami ale bez ziemniaków, albo ryż z warzywami ale bez mięsa.

A co do suplementacji to nie wiem czy wspomniano o chromie. A to bardzo ważny minerał. Ma wpływ na działanie insuliny względem cukru. A wiadomo, że im więcej cukru we krwi tym więcej organizm odłoży w tłuszcz zatem warto go wykorzystać. No i błonnik bo czyści jelita i wiąże cholesterol. Obniża też poziom cukru. Moim zdaniem absolutna podstawa to właśnie chrom i błonnik. L-karnityna jak najbardziej też ale te wszelkie "spalacze tłuszczu" to już trochę zbędne.

O ruchu i ćwiczeniach nie wspominam bo to oczywiste :) Powodzenia w chudnięciu!
 
Witam,

Ważne jest, aby odchudzanie opierało się głównie na wysiłku fizycznym oraz zbilansowanej diecie. Od niedawna jednak na polskim rynku pojawiła się nowa marka oferująca produkty wspomagające naturalne funkcje organizmu, które sprzyjają odchudzaniu. Preparat Elavia 4321 Slim to bogata kompozycja 10 naturalnych, roślinnych wyciągów, tradycyjnie zalecanych na odchudzanie. Dostępne są dwa warianty produktowe: Elavia Intensive (kuracja) oraz Elavia Anti Yo-yo (stabilizacja efektu).Zapraszam Was do zapoznania się z produktem na elavia.pl, chętnie również odpowiem na Wasze pytania.

Pozdrawiam, Alicja
_____________________________
[FONT=&quot]eRzecznik marki Elavia 4321 Slim" [/FONT]
 
odświeżam wątek ponieważ szukam jakiegoś suplementu spalającego cholesterol z krwi... poleci coś ktoś?
 
ja biorę Slimitin aqua ma w skaldzie L-karnitynę co pomaga przyspieszyć spalanie tłuszczu. Do kupienia na sztuki w aptece, więc weź parę i się przekonasz czy warto.

widzialam ten srodek kiedys, w takim wiekszym opakowaniu.
co sie robi z tymi saszetakami?
rozpuszcza sie i pije?
 
reklama
Do góry