reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplement diety wspomagający odchudzanie

reklama
ja np. nie potrafiłam sobie odmówić wiele rzeczy... jadłam bez opamietania. Az trafiłam na tabletki meridia 15(sa juz wycofane niestety)
w 1 mies.ich stosowania schudłam 6kg w nastepny 8kg. Pozniej odstawilam tabletki i kg wrocily do mnie w szybkim tempie:( Teraz po urodzeniu dziecka została mi straszna nadwaga... powinnam schudnac co najmniej 15 kg:( i chyba potrzebuje wspomagacza... słyszałam ,ze sa podobne tabletki do meridi (adipex) ale czy tak samo skuteczne hm?!
 
Moje drogie - powiem Wam tak szczerze że ja jakoś nie wierzę w te cudowne środki na odchudzanie. też je brałam - ale dopóki nie ruszyłam się do ćwiczeń i diety to efektów nie było i dla mnie te wspomagacze odchudzania to pic na wodę i tylko sobie niszczymy tym wątrobę .
 
ja np. nie potrafiłam sobie odmówić wiele rzeczy... jadłam bez opamietania. Az trafiłam na tabletki meridia 15(sa juz wycofane niestety)
w 1 mies.ich stosowania schudłam 6kg w nastepny 8kg. Pozniej odstawilam tabletki i kg wrocily do mnie w szybkim tempie:( Teraz po urodzeniu dziecka została mi straszna nadwaga... powinnam schudnac co najmniej 15 kg:( i chyba potrzebuje wspomagacza... słyszałam ,ze sa podobne tabletki do meridi (adipex) ale czy tak samo skuteczne hm?!

skoro go wycofali to jednak cos znim bylo nie tak...
adipexu nie bierz w ogole, to pochodna amfetaminy, chyba nie musze cie przekonywac jakie to niebezpieczne i ryzykowne?
 
Moje drogie - powiem Wam tak szczerze że ja jakoś nie wierzę w te cudowne środki na odchudzanie. też je brałam - ale dopóki nie ruszyłam się do ćwiczeń i diety to efektów nie było i dla mnie te wspomagacze odchudzania to pic na wodę i tylko sobie niszczymy tym wątrobę .

jesli sa cudowne to na pewno jestw tym drugie dno.
nic nie jest tak skuteczne jak zdrowe odzywianie i cwiczenia.
jednak niektore suplementy naprawde dzialaja ze wzgledu na swoj sklad.
np. slimiitn aqua- chrom wyrownuje poziom gluzkoy,a wiec nie ma napadow glodu, guarana dodaje energii jak jestesmy oslabieni przez mniejsza ilosc kalorii, a np. zielona herbata oczyszcza.
 
Najlepszym spalaczem zawsze będzie dieta i ćwiczenia, to nie są cudowne środki, one WSPOMAGAJĄ odchudzanie, a nie odchudzają. To jest zasadnicza różnica. Jeśli ktoś będzie miał diete i zapał do treningu to polecam Thyrotherm, fajnie działa.
 
[FONT=&quot]Ja tez stosowałam Meridie! Była super, udało misię schudnąć 10 kg, ale odkąd ją wycofali zaczęłam stosować Simpliq, i powiemszczerze, że na prawdę jest ok, poza tym z tego co widzę na składzie to jestbardziej „naturalny”. pozdrawiam[/FONT]
 
Uważam, że kupowanie takich suplementów to wyrzucanie pieniędzy w błoto :) Warto jednak bardziej się spiąć i naprawdę zmuszać się do działania, ćwiczenia..nie stosować jakichś nie wiadomo jakich diet, a po prostu jeść kilka razy mniej małe porcje, odstawić słodycze, jeść dużo warzyw i owoców...nie sztuka jest faszerowanie się chemią ( bo takie środki, choćby było napisane, że ziołowe - to chemia)! odradzam, odradzam
 
Witam
ja nie wierze w zadne tabletki na odchudzanie bo jak pewnie wiekszosc z nas stosowalam mnostwo aptecznych specyfikow
od stycznia wlasnie jestem na diecie i cwiczeniach i schudlam 32 kg wiec tylko dieta i cwiczenia pomagajai silna wola
 
reklama
moim zdaniem też najwazniejsza jest motywacja, ruch i ograniczenie cukrów - na pewno pomogą lepiej niż drogie suplementy z apteki
 
Do góry