reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplement diety wspomagający odchudzanie

reklama
suplementy mogą tylko wspomóc dietę i ćwiczenia, jednak same z siebie są nieskuteczne. Ja po ciąży na szczęście szybko doszłam do poprzedniej wagi, pomogło mi w tym noszenie dziecka przez pół nocy ;-)
 
Dziewczyny polecam Wam grejpfruty, dodawane do każdego posiłku potrafią zdziałać cuda :) cytrusy doskonale poprawiają przemianę materii.
 
jesli sa cudowne to na pewno jestw tym drugie dno.
nic nie jest tak skuteczne jak zdrowe odzywianie i cwiczenia.
jednak niektore suplementy naprawde dzialaja ze wzgledu na swoj sklad.
np. slimiitn aqua- chrom wyrownuje poziom gluzkoy,a wiec nie ma napadow glodu, guarana dodaje energii jak jestesmy oslabieni przez mniejsza ilosc kalorii, a np. zielona herbata oczyszcza.

Ja np. sporo schudlam po ciazy na tabletkach foreverslim i nikt mi nie powie, ze tego typu suplementy nie dzialają :) najwazniejsze, ze produkt, ktory stosowalam jest na naturalnych, zdrowych skladnikach i nie tyle, ze schudlam, a naprawde dodaly mi energii, sprawily, ze celluit sie zmniejszyl.. generalnie nie zauwazylam efektow ubocznych :) Co nie zmienia faktu, ze sport to zdrowie i nalezy sie jak najwiecej ruszac, najlepiej na swiezym powietrzu.
 
Ja osobiście biorę Therm Line. Oczywiscie jestem na diecie i ćwiczę. Tabletki moga nas wspomóc, ale to my musimy się ruszyć i spalić ten tłuszcz.
 
reklama
niekoniecznie to wyrzucanie pieniędzy w błoto, mogą one pomóc, ale po warunkiem, że nie będziemy ich traktować jako jedynej metody na odchudzanie. Tylko one mają być wsparciem, uzupełnieniem, jak ten Aminas Vitalkost BIO Dr Lucas na pewno nie jedyną metodą.
 
Do góry