reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplement diety wspomagający odchudzanie

Ja właśnie kończę pierwsze opakowanie detocellu slim effect. Zauważyłam, że mam lepszą przemianę materii no i straciłam już 3 kg. Nie twierdzę, że to jedynie za sprawą tych kapsułek ale wprowadziłam naprawdę niewielkie zmiany. Przede wszystkim jem duże śniadania i nie za bardzo zastanawiam się co znajduje się na talerzu. Raz jest to jajecznica, innym razem jogurt z owocami i różnymi płatkami/otrębami. Dzięki temu jem mniej w ciągu dnia. Zamiast jeździć do i z pracy autobusem spaceruję. Tabletki na pewno wspomagają walkę z kilogramami i cellulitem jeśli zadba się również o dietę i ruch.
 
reklama
Według mnie suplementy działają ale jeśli będzie ktoś się obżerał cały dzień pizzą przed telewizorem to nawet najlepszy suplement nie zadziała ;/ Sama przetestowałam na sobie tabletki odchudzające i jestem zadowolona z wyników jakie osiągnęłam :)
 
na mnie takie specyfiki nigdy nie działały, a może po prostu przyjmowałam nieodpowiednie. więc skupiłam się na zdrowszym jedzeniu (z bólem serca odstawiłam ukochane słodycze), piję dużo wody (od jakiegoś czasu jestem praktycznie uzależniona od ustronianki z jodem) i staram się jak najwięcej ruszać. biegam kiedy tylko uda mi się samą siebie zmotywować, zaczęłam też ćwiczyć jogę. efektów spektakularnych na razie nie ma, ale z pewnością lepiej się czuję.
 
Elizufka - suplementy diety to nie są żadne sterydy, którymi faszerują się kulturyści i większa część spoconych chłopców, to głównie dodatek do naszej diety, takie odżywki jedynie wspierają metabolizm i dają motywacji do działania, bez jedzenia nic nie pomogą:) I są dla każdego :)
 
Ja nie wierzę w tak zwane "spalacze". Jeżeli chce się schudnąć to trzeba trzymać dietę i uprawiać sport. Większość spalaczy działa podobnie do kawy czyli podnosi temperaturę ciała. Podobne efekty można uzyskać o wiele mniejszym kosztem i bez faszerowania się chemią :-)
 
Podobno właśnie błonnik jest dobry, bo zapycha żołądek i usuwa resztki z organizmy szybciej. Faktycznie jak raz zjadłam chleb z błonnikiem jeliton to szybko mnie przeczyściło. Musze spróbować sam błonnik, czy faktycznie pęcznieje po popiciu wodą.
 
Dokładnie błonnik odgrywa ważną rolę w diecie. Najważniejsze jest aby dieta była odpowiednio zbilansowana,a a połączeniu z odżywkami dawała mega kopa. Ostatnio znalazłam na innych forum link do strony rankingproducenta.pl sa tutaj różne suplementy ale wszytskie na bazie ziół, czyli bardzo zdrowe. Ciekawią mnie i chyba skusze się na skuteczny spalacz tłuszczu Ultra slim:)
 
Jak wszyscy łatwo i bezgranicznie wierzą w super suplementy, super diety itp. Przecież ktoś zarabia na tym ogromne pieniądze. Tak samo jak te gripexy, apapy i inne rzeczy, Owszem może ból gardła wyleczą ale rujnują organizm. Ludzie bez opamiętania łykaja garściami suplementy, środki przeciwbólowe, jakieś dziwne diety itd OBŁĘD! Nasza rodzina je po prostu dobrej jakości jedzenie, troszeczkę ruchu i każdy jest szczupły i zdrowy.
 
reklama
Suplementy mogą też brać kobiety :) Można się wspomóc takimi środkami, tylko należy pamiętać o zdrowej diecie i ćwiczeniach. Samo nic nie przyjdzie :) Ja znalazłam na tej fajnej stronie suplement z zielonej kawy Link do: Green Coffee 1600 plus Acai Berry Jest wiele pozytywnych opinii i informacji na temat produktu, dlatego zdecydowałam się właśnie na ten.
 
Do góry