reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplement diety wspomagający odchudzanie

A słyszeliście o Link do: Goji Berry 2000 - NutriVit Pharm Generalnie jagody goji mają wiele bardzo dobroczynnych właściwości, w tym, także odchudzających. Czytając etykietę tego preparatu jest w nim duża ilość skondensowanego ekstraktu z jagód goji. Mam zamiar go zamówić, czy ktoś już może wypowiedzieć się na temat jego skuteczności?
 
reklama
Ja polecam jagdy acai, naprawdę świetna rzecz i może wspomóc odchudzanie. Można sobie zakupić tabletki i jeść tak 15 minut przed posiłkiem.
 
Ja polecam jagdy acai, naprawdę świetna rzecz i może wspomóc odchudzanie. Można sobie zakupić tabletki i jeść tak 15 minut przed posiłkiem :)
 

Załączniki

  • Kontrola masy ciała..jpg
    Kontrola masy ciała..jpg
    75,4 KB · Wyświetleń: 52
Odchudzanie to wcale nie taka latwa sprawa do ogarniecia. Jak sie poczyta w sieci to mozna oczywiscie znalezc reklamy jakichs cudownych srodkow. Pytanie jakie trzeba sobie zadac to czy czasem ktos nie probuje nam sprzedac sciemy? Mialam juz pare kolezanke korzystajcych z takich rozwiazan, powiem szczerze ze wiele nie zwojowaly. Tutaj potrzeba porady prawdziwego dietetyka znajacego sie na rzeczy. Nalezy tez do swojego jadlospisu wprowadzic bardziej lekkie rzeczy. Zamiast przekasek w postaci czekolady o wiele lepiej zadziala cos w stylu takich fit ciasteczek - Link do: Fit ciasteczka śniadaniowe owsiano-migdałowe - przepis na Uwielbiam.pl Jak widac, mozna je przygotowac bez problemu w domowym zaciszu, to kilkanascie minut pracy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Interesuje mnie tutaj olej MCT. Znalazłam taka informację w sieci:
Olej MCT jest zamieniany na energię w wątrobie i dlatego nie są zamieniane na tłuszcz. Badania wskazują na to, że olej MCT wspiera spalanie tłuszczu i zwiększa metabolizm organizmu.

No i pytanie czy któraś z Was brała ten olej i napisze czy rzeczywisćie daje takie działanie jak jest tutaj opisane i czy warto jest spróbować?
Zależy mi tutaj na czymś naturalnym. Dodam, ze na pewno nie chcę faszerować się suplementami niewiadomego pochodzenia.
Nie brałam tego oleju, ale polecam z olimpu ekstrakt z zielonej herbaty. Ja, moja mama i siostra chudlysmy przy tym na potęgę. Jeżeli zależy ci na czymś naturalnym, to powinno się to sprawdzić.
 
Do góry