reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplement diety wspomagający odchudzanie

Dołączył(a)
7 Styczeń 2009
Postów
3
Witajcie :)
Widzę, że to miejsce jest świetnym zakątkiem dla wszystkich, chcących się nagadać mam:-D - czyli także i dla mnie :-)

Moja Niunia jest już troszkę "odchowana " - ma 5 latek, ja natomiast zastanawiam się, jakby tu zrzucić zbędny tłuszczyk, który się jakoś "dziwnym trafem" przypałętał ostatnimi czasy :confused:
Kupiłam sobie Olimp Zielona Herbata ekstrakt.Naturalny antyutleniacz (60kaps). BDSKLEP.PL - Bardzo Dobry Sklep - Białystok - Spożywczy Sklep Internetowy suplement diety i właśnie tutaj rodzi się pytanie: czy może któraś z Was orientuje się, czy w ogóle suplementy diety działają, czy ich wspomaganie polega tylko na efekcie pozytywnego myślenia, że skoro coś tam łykam/piję/zażywam to na pewno będę chudsza ?
Jak uważacie ?
 
reklama
no pewnie że działają ...i wcale nie na zasadzie "placebo". Przecież takich produktów uzywają sportowcy przed samymi zawodami, ktorym zalezy na zrzuceniu tłuszczu nagromadzonego w ciągu całego cyklu treningowego i wyeksponowaniu masy mięśniowej.
...a to że nie każdy tluszczyk jest łatwy do zrzucenia, dobrze o tym my- mamy wiemy;-)..a te produkty wlasnie w tym pomagają
Jakbyście chcialy coś więcej sobie poczytać o takich produktach wrzucam link Maximus Shop - Odżywki i Suplementy - SPALACZE TŁUSZCZU TERMOGENIK TERMOGENIKI - Spalacze Tłuszczu
PS .to sklep który prowadzi mój mąż;-)..więc jakbyście miały jakieś pytania możecie do mnie na priv Będę sie wspomagać jego wiedzą;-):-D

A! i na pewno.....dopiero po zakończeniu cycowania!!!!
 
ja zawsze byłam aktywna sportowo a obecnie nadal utrzymuje formę. często sięgam po suplementy diety ale nie takie typu "power". takie energetyki nie dla mnie. jak ide na fitness to zabieram ostatnio ze sobą nowego plusssz up hydrowitaminy. fajny smak, pragnienie zaspokojone a do tego witaminy dostarczone :)
 
Jesli planujesz ćwiczenia to może el karnityna - wspomaga spalanie tłuszczów. Tylko wiesz, trzeba najpierw pobudzić spalanie ;) a dalej z górki.
 
ja z wlasnego doswiadczenia i wlasnych poszukiwan informacji wywnioskowalam że L-karnityna nie dziala.... to jakis niesamowity efekt jak rutinoscorbin.... nie udowodniono naukowo ze dziala tak jak to opisują sprzedawcy
czerwoną herbata mozna sobie dużo szkody zrobic... wiem po sobie bo 3 dni rzygalam i mialam okropne bóle i biegunki, mialam atak trzustki i zapalenie zoladka + moje jelito drazliwe, schudlam 3kg w jedną noc i zemdlalam z kilka razy, a potem wyladowalam w szpitalu jeszcze... wiec z czerwoną herbatką ostroznie radze (co nie zmienia faktu ze kazdy organizm reaguje inaczej)
do tej pory pomogly mi 2 produkty
CalorinStop i Redufat, jeden pomaga obnizyc kalorycznosc posiłków węglowodanowych, nie pozwala sie wchlaniac ich nadmiarowi. drugi chlonie tluszcze jak gabka i wydala z organizmu, ale trzeba przy tym brac witaminy.
nie kosztują dużo, zamawiam z internetowej apteki.
jak to bralam jadlam tlusto i wogole duzo kalorii z węglowodanów pochlanialam i nie dosc ze nie przytylam, to czulam sie lekko i jeszcze troszke schudlam, wiec pewnie jak bym dietke trzymala to by byly lepsze efekty
teraz zaczynam na nowo. 3 kolezanki tez zamowily ze mną i bedziemy łykac :D

probowalam Ispagulu i ColonC... ale to nie dla mnie, nie lubie ziół itp i nie zjem czegos co mi w ustach doslownie rośnie... ochydztwo... pozatym rozleniwia jelita mimo wszystko
 
witajcie! muszę się pochwalić, że zrzuciłam ostatnio 3 kg w miesiąc :tak: a dokonałam tego tak: chodzę na basen raz w tygodniu, nie jem białego pieczywa - tylko pełnoziarniste, zaczęłam słodzić fruktozą, a słodycze odstawiłam w ogóle - dosładzam się kisielem, galaretką z owocami, rodzynkami, nie jem po 19.00. przede mną jeszcze kolejne 3 kg, żeby uzyskać wymarzoną wagę 70 kg :) postanowiłam się powspomagać i kupiłam suplement diety Slim15 (tabletki + saszetki do rozpuszczania w wodzie) i od jutra zacznę zażywać. podobno można zrzucić ok. 3 kg w 2 tygodnie i przyznam, że ta perspektywa mocno mnie skusiła. a może ktoś używał tego preparatu?
 
Witajcie !
Mam pytanie, czy któraś zażywa suplementy diety ? Tak do końca nie rozumiem ich działania, to są jakieś zioła czy jak ? Ostatnio zainteresowałam się konkursem gdzie można wygrać takie zestawy suplementów diety Konkurs :: my-sport.pl i oprócz tego porady u profesjonalnego dietetyka co mogłoby mi się przydać :-) Co sądzicie o tych medykamentach ? W końcu to są tabletki...
 
reklama
Do góry