reklama

Suplement diety wspomagający odchudzanie

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez Agaxx, 18 Wrzesień 2012.

1. Agaxx

Agaxx Zaciekawiona BB

2. zuzinkas

zuzinkas Początkująca w BB

ja nie wierze w zadne suplementy.. zdrowo mozna schudnac tylko dzieki zdrowemu odzywianiu i sportowi.. skoro sport nie wystarcza (zalezy tez jak czesto go uprawiasz) to bedzie cos nie tak z odzywianiem.. przyjrzyj sie swojemu codziennemu menu, zapisuj dokladnie co i ile zjadasz.. mozesz podac przykladowy dzien? moze ja lub inni zauwazamy cos co tobie umknelo?

3. reklama
  4. Brysia

Brysia Początkująca w BB

całkowicie się zgadzam

5. Karolunia

Karolunia Początkująca w BB

Jak sama nazwa wskazuje - suplement to uzupełnienie diety w witaminy lub składniki mineralne. Więc przy odchudzaniu może uzupełniać nasz brak witamin ale także dostarczać składniki, które pomagają schudnąć. Jednak nie zastąpią bardziej skutecznych metod takich jak ćwiczenia, czy odpowiednia dieta. Suplementy wspomagają te metody.
    Polecam sprawdzone suplementy Olimp Labs i zakupy na stronie Suplementy, Odżywki - Twoje odżywki

6. justiii

justiii Początkująca w BB

Według mnie jeśli suplementy to tylko do wspomagania odchudzania. Najważniejsze to zdrowa dieta i ćwiczenia. Bez tego efektów nie będzie.Mówię to na własnym przykładzie. Tutaj masz wiecej o zdrowym odchudzaniu. Poza tym polecam zieloną herbatę;)

7. maru$

maru$ Początkująca w BB

Wydaje mi się, że kupno sumplementów to nie najlepszy pomysł. Raczej odpowiednia dieta, ćwiczenia i dużo wytrwałości swoje zrobią :)

8. Nasz-Smyk

Nasz-Smyk Zaciekawiona BB

Polecam błonnik w tabletkach. Który wspomaga przemianę materii, pomaga w trawieniu. Ja stosuje błonnik ze względu na...zaparcia;/ bardzo pomaga, przy czym nie czuje głodu. Każda tabletkę popijam dużą ilością wody i nie podjadam miedzy posiłkami, szczególnie wieczorem. W dodatku jest niedrogi. 100 tabletek błonnika z ananasem kosztuje zaledwie 16zł. na opakowaniu napisane jest żeby brać 6 do 10 na dzień. Po 2-3 przed każdym głównym posiłkiem, ale ja biorę po jednej przed jedzeniem i tez pomaga.

9. gieniastus

gieniastus Zaciekawiona BB

Też nie wierzyłam w tego typu suplementy, ale kolezanka podrzucila mi foreverslim i musze powiedziec, ze naprawde zadzialal...:) schudnac to jedno, ale utrzymac wage to drugie.. a w tym wypadku dwie rzeczy generalnie udały się super:)

10. reklama
  11. Mummy4

Mummy4 Fanka BB :)

Suplementy działają ale w połączeniu z dietą a przede wszystkim ćwiczeniami. Ja z kolei biorę Therm Line Forte, dla mnie to idealny suplement, tygodniowo chudnę 1 kg. Przeszła mi ochota na słodycze a samopoczucie mam bardzo dobre.

12. luna89

luna89 Fanka BB :)

Jeżeli ktoś stosuje dietę i regularnie ćwiczy, to właśnie te zachowania przyczyniają się do chudnięcia, a nie żadne suplementy. Najlepiej sięgać po te naturalne wspomagacze. Zresztą tutaj przeczytacie więcej na temat zdrowego odchudzania. Bardzo fajny artykuł.

Poleć forum