reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplement diety

Dołączył(a)
12 Wrzesień 2014
Postów
1
Mam problem, po ciąży strasznie przytyłam i nie mogę się tego pozbyć, kurcze zależy mi na utracie około 13 kilogramów, jakby nie patrzeć to sporo, chciałabym to osiągnąć przed sylwestrem, już próbowłam wiele rzeczy, teraz znajoma poradziła mi zakup slimcea, mówiła że jej kuzynka schudła dzięki tym tabletkom 10 kilogramów w 3 miesiace, oczywiście nie chodzi mi o łykanie samych tabletek ale i diete i ćwiczenia. Co o tym myślicie? może któraś z was już brała te tabletki?
 
reklama
Tabletki Slimcea są dobrym rozwiążaniem jeśli faktycznie jak sama zauważyłaś będą one dodatkiem do zaplanowanej diety.
Możesz dietę rozpocząć w momencie rozpoczęcia kuracji ze slimcea. Polecam osobom, które mają problem z utrzymaniem jakiejkolwiek diety.
Tabletki działają w ten sposób że hamują łaknienie dzięki czemu utrzymanie diety jest na prawdę łatwiejsze.
 
Odpowiednia dieta, dużo warzyw, pełnoziarnistych produktów i wody oraz regularne ćwiczenia i powinno się udać. A co do suplementów to spróbuj z jagodami acai, dobrze wspomagają odchudzanie. Jednak moim zdaniem racjonalne odżywanie jest najważniejsze :)
 
Dieta i regularne ćwiczenia załatwią sprawę attachFull780250 pamiętaj jedynie o tym, aby podczas diety stosować suplementy, a to po to, aby skóra była odpowiednio jędrna, o zdrowym kolorze. Mi się to udaje dzięki suplementom diety - z wieloma eksperymentowałam, ale na dużej zostanę Biovital. attachFull780251Polecam,dziewczyny!
 

Załączniki

  • upload_2016-10-27_14-44-52.png
    upload_2016-10-27_14-44-52.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 104
  • upload_2016-10-27_14-44-52.png
    upload_2016-10-27_14-44-52.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 107
Ostatnio jak trzymałam dietę i ćwiczyłam złapałam jakiegoś wirusa, co oczywiście skończyło si zawieszeniem treningów :/ Miałam kiedyś Biovital, bo działał ogólnie wzmacniająco na organizm i chyba do niego wrócę; plus zawiera dużo witamin z grupy B, które trzeba uzupełniać przy wysiłku fizycznym.
Nie polecam zaś żadnych suplementów, które miałyby cię odchudzić 'tak o', bez ćwiczeń i diety. Można poczytać, ze dają efekt placebo albo niszczą organizm od środka. Niestety zmiana wyglądu wiąże się z ćwiczeniami i zmianami nawyków żywienia. Ale warto, uwierz. I nie poddawaj się.
 
Ostatnio jak trzymałam dietę i ćwiczyłam złapałam jakiegoś wirusa, co oczywiście skończyło si zawieszeniem treningów :/ Miałam kiedyś Biovital, bo działał ogólnie wzmacniająco na organizm i chyba do niego wrócę; plus zawiera dużo witamin z grupy B, które trzeba uzupełniać przy wysiłku fizycznym.
Nie polecam zaś żadnych suplementów, które miałyby cię odchudzić 'tak o', bez ćwiczeń i diety. Można poczytać, ze dają efekt placebo albo niszczą organizm od środka. Niestety zmiana wyglądu wiąże się z ćwiczeniami i zmianami nawyków żywienia. Ale warto, uwierz. I nie poddawaj się.
No własnie - syropek tak! Tabletki nie :-( Ja chyba też go w takim razie zakupię, zwłaszcza że teraz jeszcze sezon chorobowy w pełni :( Wzmocnienie organizmu bardzo się przyda :)
 
I syropki mają fantastyczne smaki :)
PS. Mój organizm się jakoś trzyma, mimo wysiłku (3-4 treningi w tygodniu), jako takiej diety (tak, liczę kalorie) i tej okropnej pogody. Ba, powiem więcej, nawet humor dopisuje :3
 
reklama
A i syropy mają tą przewagę nad tabletkami, że nie obciążają wątroby. Więc warto, posiłkować się suplementami w płynie, zwłaszcza sprawdzonym markami.
 
Do góry