reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplementacja dla mężczyzn

Whitedovee95

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Marzec 2022
Postów
56
Hej,
Mój partner ma niskie parametry nasienia i nasz lekarz polecił mu suplementacje. Niestety mam trudność z odczytaniem, pomożecie? Udało mi się rozszyfrować dwa SUPRAMEN i PROFERTIL. A może wasz partner stosował któryś z powyższych? Który najlepszy?
IMG_20220624_180413.jpg
 
reklama
Androvit. Ale jego akurat nie polecam. Na mojego męża nie zadziałał. Z tych trzech najlepszy chyba Profertil.
 
a cos ogolnie polecacie dla faceta ?? moj nie mial robionych badan,ale sam chce cos brac tylko jest tego tak duzo ...
 
a cos ogolnie polecacie dla faceta ?? moj nie mial robionych badan,ale sam chce cos brac tylko jest tego tak duzo ...
Jeśli staracie się o dziecko dłuższy czas to powinniście zacząć od diagnostyki. Badanie nasienia jest nie uniknione. Męską płodność można wspierać również poprzez odpowiednią dietę jak i również poprzez zdrowy tryb życia. Kluczowe jest suplementowanie kwasów omega 3, cynk, selen, kwas foliowy. My mieliśmy zalecienie od lekarza że względu na niskie parametry. Polecam zajrzeć do dziewczyn z akademi płodności, tam znajdziecie wszystkie informacje jak można wspierać płodność poprzez dietę 🙂
 
Moj z witamin bral supramen, oprócz tego jeszcze 2 inne leki na receptę. Nie eiem który konkretnie pomógł czy może wszystkie. Ale u nas zadziałało po 3msc stosowania,wyniki tez o niebo lepsze.
 
po to,zeby wesprzec zdrowa diete, zapytalam o suplementy a nie leki na bezplodnosc :)
Nie ma leku na bezpłodność. Kiepskie wyniki nasienia leczy się właśnie suplementami. Chyba mylisz pojęcia. Zdrowa dieta, ruch, nie przegrzewanie jąder i suplementy nie muszą być potrzebne. Niech partner zrobi badanie skoro macie jakies wąpliwości.
 
reklama
Hej,
Mój partner ma niskie parametry nasienia i nasz lekarz polecił mu suplementacje. Niestety mam trudność z odczytaniem, pomożecie? Udało mi się rozszyfrować dwa SUPRAMEN i PROFERTIL. A może wasz partner stosował któryś z powyższych? Który najlepszy? Zobacz załącznik 1418254
Hej,
Mój partner ma niskie parametry nasienia i nasz lekarz polecił mu suplementacje. Niestety mam trudność z odczytaniem, pomożecie? Udało mi się rozszyfrować dwa SUPRAMEN i PROFERTIL. A może wasz partner stosował któryś z powyższych? Który najlepszy? Zobacz załącznik 1418254
Polecam Supramen i Fertilman. Mój mąż miał problem z formą podania czyli połykaniem kapsułki, więc kupiliśmy Fertilman później. Nie wiem czy tabletki coś dały, ale udało nam się zajść w ciążę po stosowaniu. Ja również zazywalam Ovarin.
 
Do góry