reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Suplementacja w ciąży?

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Efemeryczna, 20 Listopad 2018.

1. Drogie Mamy, szukałam dokladniejszych informacji, ale chciałabym poznać Wasze opinie dotyczące suplementacji w ciąży. Jak wiemy, nie jest bardzo łatwo znaleźć (w ludzkich cenach) witamin w formie naturalnej (dobrej jakosci warzywa, owoce, mięsko), a ja znalazłam ostatnio np. taki ciekawy merytorycznie i inspirujacy artykuł Link do: Witaminy w ciąży - brać czy nie? Moje doświadczenia - Blog AgataBerry.pl i zastanawiam się, czy np. suplementy, witaminy, są w stanie nam uzupełnic to, czego nie dostaniemy poprzez te warzywa. Jaka jest wasza opinia?

2. Muszę przyznać, że zgadzam się w pełni z tym co napisałaś. Mnie jest cięzko znaleźc coś, co nie jest obrzydliwie nafaszerowane toksynami, dlatego moim zdaniem bloger/ka których poleciłaś (ten blog agata berry :) opisuje to właśnie tak, jak należy. Trzeba zrobic co najlepsze dla naszych dzieci, dlatego suplementacja raczej nie powinna zaszkodzić, a pomoże bardzo.

3. reklama
  4. Beata86

Beata86 Fanka BB :)

Ja oprócz owoców i warzyw od 2 trymestru biorę Dopell Hertz activ mama premium ;)

5. Ananwisn

Ananwisn Zaciekawiona BB

Polecam na pewno

Zdrowo się odżywiać oraz jeść dużo warzyw i owoców
    Zrezygnować ze słodyczy i śmieciowego jedzenia
    Pić dużo wody

Jak równiez wprowadzić kilka witamin
    Witaminy z grupy B - szczegolnie,ze jesienią i zimą mamy problem z ich zawartością w organizmie
    Witaminy D3
    oraz kwas foliowy

6. Dlatego trzeba wybierać suplementy z najkrótszym składem , ja też nie faszerowałam sie wszystkimi witaminami świta bo nie było potrzeby, brałam jedynie mama dha premium gdzie w składzie jest tylko kw. foliowy, dha, wit d, jod. Zdrowa dieta to podstawa, więcej warzyw, owoców, kasz.

Poleć forum