reklama

Suplementacja w ciąży?

Od
7 Luty 2018
Odpowiedzi
0
Drogie Mamy, szukałam dokladniejszych informacji, ale chciałabym poznać Wasze opinie dotyczące suplementacji w ciąży. Jak wiemy, nie jest bardzo łatwo znaleźć (w ludzkich cenach) witamin w formie naturalnej (dobrej jakosci warzywa, owoce, mięsko), a ja znalazłam ostatnio np. taki ciekawy merytorycznie i inspirujacy artykuł Link do: Witaminy w ciąży - brać czy nie? Moje doświadczenia - Blog AgataBerry.pl i zastanawiam się, czy np. suplementy, witaminy, są w stanie nam uzupełnic to, czego nie dostaniemy poprzez te warzywa. Jaka jest wasza opinia?

reklama
Od
6 Sierpień 2018
Odpowiedzi
0
Drogie Mamy, szukałam dokladniejszych informacji, ale chciałabym poznać Wasze opinie dotyczące suplementacji w ciąży. Jak wiemy, nie jest bardzo łatwo znaleźć (w ludzkich cenach) witamin w formie naturalnej (dobrej jakosci warzywa, owoce, mięsko), a ja znalazłam ostatnio np. taki ciekawy merytorycznie i inspirujacy artykuł Link do: Witaminy w ciąży - brać czy nie? Moje doświadczenia - Blog AgataBerry.pl i zastanawiam się, czy np. suplementy, witaminy, są w stanie nam uzupełnic to, czego nie dostaniemy poprzez te warzywa. Jaka jest wasza opinia?
Ja oprócz owoców i warzyw od 2 trymestru biorę Dopell Hertz activ mama premium ;)

Ananwisn

Zaciekawiona BB
Od
29 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Polecam na pewno

Zdrowo się odżywiać oraz jeść dużo warzyw i owoców
Zrezygnować ze słodyczy i śmieciowego jedzenia
Pić dużo wody

Jak równiez wprowadzić kilka witamin
Witaminy z grupy B - szczegolnie,ze jesienią i zimą mamy problem z ich zawartością w organizmie
Witaminy D3
oraz kwas foliowy

Od
14 Wrzesień 2018
Odpowiedzi
0
Dlatego trzeba wybierać suplementy z najkrótszym składem , ja też nie faszerowałam sie wszystkimi witaminami świta bo nie było potrzeby, brałam jedynie mama dha premium gdzie w składzie jest tylko kw. foliowy, dha, wit d, jod. Zdrowa dieta to podstawa, więcej warzyw, owoców, kasz.

Od
17 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Jeśli lekarz nie widzi takiej potrzeby, to faktycznie warto zminimalizować ilość suplementów. Ale np. moja koleżanka przez dietę prowadzoną przez jej niezbyt doświadczonego partnera tak osłabiła organizm, że przed ciążą i teraz w jej trakcie, musiała radykalnie zmienić dietę i chociażby wprowadzić czerwone mięso, warzywa i owoce. No i nie obyło się bez całej gamy suplementów, ale to był jedyny sposób, żeby poprawić jej stan organizmu. I nadal musi brać kilka różnych preparatów, żeby w ciąży czuć się dobrze i żeby córa prawidłowo się rozwijała

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test