reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplementy

Dołączył(a)
31 Październik 2020
Postów
12
Hej kobietki, mam pytanie do tych które stosowały ovarin przed zajściem w ciążę. Jakie były u was efekty ? Jakieś skutki uboczne? Ja biorę od 2 miesiecy. Miesiaczki zazwyczaj mi się spóźniały. Po 1 miesiącu brania ovarinu miesiączka przyszła dzień przed terminem a w tym cyklu mam wrażenie że owulacja przyszła wcześniej o jakieś 4 dni ( badałam sluz, miałam kłucie w jajnikach i plamienie) . Czy mogą to być skutki brania tego specyfiku ? Czy komuś wgl pomógł ovarin zajść w ciążę ?
 
reklama
Hej kobietki, mam pytanie do tych które stosowały ovarin przed zajściem w ciążę. Jakie były u was efekty ? Jakieś skutki uboczne? Ja biorę od 2 miesiecy. Miesiaczki zazwyczaj mi się spóźniały. Po 1 miesiącu brania ovarinu miesiączka przyszła dzień przed terminem a w tym cyklu mam wrażenie że owulacja przyszła wcześniej o jakieś 4 dni ( badałam sluz, miałam kłucie w jajnikach i plamienie) . Czy mogą to być skutki brania tego specyfiku ? Czy komuś wgl pomógł ovarin zajść w ciążę ?
Zazywalam ovarin jak staraliśmy się o drugą ciążę. Po 9 miesiącach jak nic się nie udawało, zaczęłam łykać, o dziwo po 3 zaszłam. Ale nie wiem czy pomógł Ova.rin, bo Mąż też zaczął przyjemność suplementy.
Ogólnie czułam się po nim dobrze. Miesiączki miałam zawsze w 2/3dni max rozjazdu.

Powodzenia życzę 👍
 
Zazywalam ovarin jak staraliśmy się o drugą ciążę. Po 9 miesiącach jak nic się nie udawało, zaczęłam łykać, o dziwo po 3 zaszłam. Ale nie wiem czy pomógł Ova.rin, bo Mąż też zaczął przyjemność suplementy.
Ogólnie czułam się po nim dobrze. Miesiączki miałam zawsze w 2/3dni max rozjazdu.

Powodzenia życzę 👍
Kochana a mieliście jakieś problemy ? U nas nie za ciekawe wyniki nasienia, mój też od 2 tyg łyka suplementy mam nadzieję że coś to pomoże 😏
 
U nas nasienie męża było ok, u mnie jeden lekarz podejrzewał jakieś PCOS a drugi twierdził że jest dobrze.
Nasienie Meza myślę że jest do poprawy. Jeden lekarz nam tłumaczył że nasienie idzie dość dobrze poprawić właśnie suplementami, odpowiednią dietą ;) u mnie największym problemem były cykle, trwają 36 dni.
Aaaa jeszcze po ovarinie byłam ciągle zmęczona. Nawet poszłam do lekarza zrobić badania krwi 🤭
I oczywiście przed każdym terminem @ wmawiałam sobie że tym razem się udało 🤦🤦🤦

Oby Wam się udało.
Kochana a mieliście jakieś problemy ? U nas nie za ciekawe wyniki nasienia, mój też od 2 tyg łyka suplementy mam nadzieję że coś to pomoże 😏
 
Do góry