reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

suwaczek

mruva

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
wiem, że ten temat tu nie pasuje, ale powiedzcie mi proszę gdzie wkleja się ten adres suwaczka w profilu, żeby wyświetlał się pod każdą wiadomością?

reklama

Malwina91

Rozwiązania
0
Kochana suwaczki wkleja sie w ustawienia sygnatury i tam sie wkleja te suwaczki

Miasto
Stoke on Trent
Rozwiązania
0
Koffane ja też próbuje wstawić suwaczek, niestety wyskakuje mi komunikat że jest on zbyt dużych rozmiarów :( Co w takiej sytuacji? Może można go jakoś zmniejszyć lub macie jeszcze inne rozwiązanie?

Neftis

Rozwiązania
0
Po kolei klikasz:
Twój profil
Operacje
Edytuj swój profil
i po lewej str. w menu- moje ustawienia masz- Edytuj sygnaturę
voila:)

Miasto
Stoke on Trent
Rozwiązania
0
Tak właśnie robiłam i wstawiłam, dałam wyślij i wyskakuje wiadomość ,,Remote file is too large'' :(
Dzięki za radę ale nadal nie mogę wkleić suwaczka...

Aneczka2006

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja też tak zrobiłam. Pisało że suwaczek został zatwierdzony, a jak piszę posty to go nie ma:(

Rozwiązania
0
Ciekawe post dude .... Forum są zawsze pomocne w taki czy inny. Dziękujemy za podanie im informacji. To naprawdę ładne i oznacza pełne.

reklama

Butterfly88

Zakochana w Gwiazdeczce:)
Miasto
Szczecin; gg - 1328923
Rozwiązania
0

Załączniki

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
W Listopadowe mamy 2018 0
Lila Potrzebuję porady 9
K Potrzebuję porady 10